دسته‌بندی نشده

انقلابی هستیم، انقلابی باقی می‌مانیم و مسیر انقلاب را ادامه خواهیم داد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان؛ حجت الاسلام میر تاج الدینی در جمع مردم شریف زنجان در راهپیمایی 22بهمن اظهار داشت: مردم ایران در ۴۲ سال گذشته زیر بمباران‌‌های هشت سال دوران دفاع مقدس، در شرایط سخت باران و برف و سرما و امروز در شرایط بیماری کرونا که کمتر تکرار می‌شود، در عرصه دفاع از نظام اسلامی حضور دارند.

وی با بیان اینکه زنجان شهر غواصان دریادل، پایتخت شور و شعور حسینی است ؛ خاطر نشان کرد: این شهر شهره ایثارگری، دلاور مردی و افتخار آفرینی سرداران آن همچون شهید رستمخانی، شهید اشتری، شهید قامت بیات و شهید شهریاری دانشمند هسته‌ای آن بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به انقلاب اسلامی در دهه پنجم طوفنده‌تر از گذشته حرکت می‌کند تصریح کرد: باید به خیالبافانی که فکر می‌کردند انقلاب ۴۰ سالگی خود را جشن نخواهد گرفت بگوییم که شکوه و عظمت انقلاب را ببینند که امروز آن آدم‌های خیالباف کجا هستند و انقلاب در چه جایگاهی قرار گرفته است.

این مسئول بیانیه گام دوم انقلاب را منشور و نقشه راه حکیمانه از سوی مقام معظم رهبری برای آینده انقلاب برشمرد و تصریح کرد: در این بیانیه که با خودسازی، جامعه‌پردازی و اهداف بلند انقلاب اسلامی همراه است، مهمترین منشور و نسخه برای مردم و مسئولان به ویژه جوانان محسوب می‌شود که توصیه می‌کنم جوانان کشور این منشور را چندبار مطالعه کنند.

حجت الاسلام میر تاج الدینی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری آینده در کشور عنوان کرد: انتظار ما این است که نامزدها برنامه خود را برخاسته از منشور گام دوم انقلاب بنویسند و به مردم ارایه کنند که چگونه می خواهند اولین دولت را در گام دوم انقلاب به اهداف و آرمانهای زمین مانده انقلاب برسانند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما در ۴۲ سال گذشته اصالت و شعارهای خود را حفظ کرده و از اهداف و آرمان‎هایی که امام خمینی (ره) ترسیم کرده بود دفاع می‌کند، اظهار داشت: ملت و رهبر ما در طول ۴۲ سال گذشته روی اهداف و شعارها ایستاده و پافشاری کرده و رو به جلو بالنده و پویا در همه عرصه‌ها حرکت کرده‌اند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نه شرقی، نه غربی بودن از اصول ثابت انقلاب ما است که نه خدشه ای به آن وارد شده و نه کوتاهی شده است و انقلاب اسلامی با استقلال سیاسی خودش که مهترین دستاورد آن است و با مردم سالاری دینی به راه خود ادامه می دهد.

وی با اشاره به اینکه در دوران جنگ شهید فهمیده‌ها را داشتیم که امروز شهید حججی‌ها راه او را ادامه می‌دهند، افزود: امروز یاران شهریاری راه او را ادامه می‌دهند و شهدایی همچون شهید فخری‌زاده را تقدیم نظام اسلامی می‌کنند که این موضوع نشان می‌دهد این راه استوار و پر رهرو است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟