دسته‌بندی نشده

در بازرسی‌های شب عید هیچ تعارفی با واحدهای متخلف نداریم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا آبی‌پور در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با بیان اینکه برخی از رسانه‌ها با اظهارات مبنی بر اینکه زنجان بالاترین نرخ تورم کشور را دارد  که چندان صحیح نیست اظهار داشت: دیماه امسال 3.3 درصد نرخ تورم استان بالاتر از میانگین کشور بوده است.

وی از خریداری میوه شب عید زنجانی ها خبر داد و عنوان کرد: بر این اساس برای تعادل قیمت تخم‌مرغ، از دیگر استان‌ها این قلم جنس وارد شده و خوشبختانه کمبود بوجود آمده به طور کل رفع شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان با بیان اینکه جهاد کشاورزی استان باید آنالیز صحیحی در زمینه گوشت قرمز داشته باشد ،خاطر نشان کرد: و اتاق اصناف هم به اتحادیه‌ها تاکید کند که تمام صنف‌ها موظف هستند بر روی کالاهای خود قیمت محصولات را نصب کنند و طبق ساز و کارهای اندیشیده شده در بازرسی‌های شب عید هیچ تعارفی با واحدهای متخلف نداریم.

آبی پور تصریح کرد: اگر امسال بازار و فروشگاه‌های منتخب بتوانند در زمینه متعادل نگه داشتن قیمت‌ها خوب عمل کنند بنابراین نیازی به برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در سال‌های آینده نخواهد بود.

وی افزود: خوشبختانه دستگاه‌های مربوطه در راستای کنترل قیمت‌های بازار همکاری خوبی دارند و امیدواریم امسال هم اجازه تخلف به واحدهای صنفی و دلالان داده نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟