دسته‌بندی نشده

زنجان بهترین استان برای سرمایه گذاری در حوزه برق است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح اله حقیقی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: اتاق بازرگانی با شناخت خوب از مزیت‌های استان در تلاش است تا فرصت‌های موجود برای مطرح شدن همه ظرفیت‌های صادراتی فراهم شود.

در این جلسه که به بررسی توانمندی‌های حوزه برق و الکترونیک استان اختصاص داشت، استاندار زنجان افزود: زنجان بهترین استان برای سرمایه گذاری در بخش برق و الکترونیک است و به همین منظور شهرک تخصصی آی تی و الکترونیک نیز احداث شده، اما عزمی برای استقرار واحدهای سرمایه گذار نیست که باید علت آن بررسی شود.

مقام عالی استان با بیان اینکه باید جذابیت برای سرمایه گذاری ایجاد شود تاکید کرد: طی دو هفته آینده با حضور برخی از مدیران دخیل در ایجاد تاسیسات در شهرک تخصصی آی تی از نزدیک باید راهکار عملی برای ترغیب استقرار واحدهای تخصصی این حوزه اتخاذ شود.

وی در بخش دیگری از این جلسه به واحدهای تولید رمز ارز قانونی و نیاز آنها اشاره کرد و ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی و حمایت از کسانی که بصورت قانونی اقدام به تولید رمز ارز می کنند گفت: با تامین زیر ساخت‌های لازم همچون برق برای فعالان این حوزه در شهرک تخصصی آی تی، می توان مکانی مناسب و تجمیع شده برای فعالیت آنها در نظر گرفت.

نماینده عالی اجرایی دولت در استان همچنین خواستار برنامه ریزی و احصاء زمینه های همکاری اقتصادی با استان کربلا و تدارک و تنظیم وقت برای سفر سفیر ارمنستان به زنجان در هفته آینده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا