دسته‌بندی نشده

طرح استعدادیابی وزنه برداری در زنجان اجرا می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فناوری و اطلاعات زنجان ، سعید امیدی در مجمع عمومی و سالیانه هیات وزنه برداری استان زنجان که با حضور داوود باقری نایب رییس فدراسیون این رشته ورزشی و اعضا هیات و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، افزود: هیأت وزنه‌برداری برای راه‌اندازی این ورزش در روستاها و پشتیبانی از آن، از آمادگی لازم برخوردار است.

وی تصریح کرد :در حال حاضر طرح استعدادیابی وزنه‌برداری در زنجان به علت شیوع ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلای شرکت‌کنندگان به این بیماری منحوس به صورت مجازی برگزار می‌شود.

رییس هیات وزنه برداری استان زنجان با بیان اینکه منش پهلوانی و اخلاقمداری در این رشته ورزشی زنجان مورد توجه جدی قرار دارد خاطر نشان کرد : نهادینه کردن این مهم در میان ورزشکاران و مربیان این رشته ورزشی در راس و اولویت کاری این هیات است.

امیدی با تاکید براینکه احترام به پیشکسوت، فراتر از بحث قهرمانی است، افزود: در حال حاضر مجموعه ورزش وزنه برداری، یک تیم متحد و منسجم است و فعالان این عرصه به اصول و اخلاقمداری پایبند هستند.

وی خاطر نشان کرد:برای رسیدن به مسیر خودمان پشتوانه سازی را با جدیت انجام می‌دهیم و در این راستا استعدادیابی مجازی انجام شده و تفاهم‌نامه هم با هیأت ورزش‌های روستایی انجام شده است.

رییس هیات وزنه برداری استان زنجان تصریح کرد:در طول سه سال گذشته (۹۶ تا ۹۸)، وزنه برداران این استان با حضور در مسابقات موفق به کسب ۳۵ نشان کشوری، سه نشان بین المللی، هفت مدال آسیایی و ۱۶ نشان جهانی شده است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا