دسته‌بندی نشده

فعالیت 135 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان زنجان

 

محمدرضا انصاری از فعالیت ۱۳۵ آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در استان زنجان خبر داد و افزود: ۷۰ درصد از کلاسهای آموزشی فنی و حرفه‌ای استان تعطیل شده اند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری فناوری و اطلاعات زنجان،مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه کرونا بسیاری از فعالیت ها و مشاغل را تحت تاثیر خود قرار داده است ؛اظهار داشت:تولید ماسک با مشارکت پویش های مردمی، گروه‌های جهادی، مربیان و کارآموزان فنی و حرفه ای انجام می شود و برای تامین نیاز ماسک موجود در جامعه ادامه دارد.

 

انصاری تصریح کرد:از اسفند سال گذشته تا کنون بالغ بر 8 میلیون ماسک در مراکز فنی و حرفه ای این استان تولید و در سطح استان توزیع شد.

 

وی با بیان اینکه ماسک های تولید شده با قیمت های مصوب، بدون ریالی اضافه و با گواهی استریل در اختیار شهروندان قرار می گیرد، خاطر نشان کرد: تا کنون ۱۲۰ هزار ماسک نیز به صورت رایگان در مناطق محروم در بین اقشار ضعیف توزیع شده است.

 

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان زنجان از ایجاد شهرک مهارت در استان زنجان خبر داد و گفت: امکان سنجی ایجاد این شهرک با استفاده از ظرفیت دستگاه‌های اجرایی و شرکای اجتماعی در مرحله کارشناسی تایید شده است.

 

انصاری افزود:در برگزاری حضوری دوره ها تابع اعلام پروتکال ها و رنگ بندی مناطق هستیم و آزمون های حضوری را نیز با یک چهارم ظرفیت انجام دادیم.

 

وی تصریح کرد:در ایام شیوع کرونا از ظرفیت فضای مجازی به طور حداکثری در ارائه آموزش ها بهره گرفته می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟