دسته‌بندی نشده

همه با هم، جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مدیرکل اداره کل منابع طبیعی استان زنجان در جلسه هماهنگی برنامه های هفته منابع طبیعی ضمن تبریک فرارسیدن هفته منابع طبیعی گفت: هفته منابع‌ طبیعی فرصت مغتنمی برای فرهنگسازی در حوزه درختکاری و حفظ منابع طبیعی و محیط زیست است.

خلیل آقاجانلو افزود: امسال برنامه های مختلفی برای این هفته در نظر گرفته شده است و تمامی برنامه ها با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه در روز 14 اسفند ماه برنامه ای با حضور رئیس جمهور و استانداران کلیه استان ها به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد عنوان کرد: در حاشیه برنامه غرس نهال نیز به صورت نمادین اجرا می شود.

در ادامه مهدی نوربخش مسئول روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، گفت: شعار امسال هفته منابع طبیعی ” همه با هم، جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی” اعلام شده است.

وی در ادامه به روز شمار این هفته نیز اشاره کرد و گفت:15 اسفند ماه منابع طبیعی درختکاری و توسعه پوشش گیاهی، 16 اسفند ماه منابع طبیعی آبخیزداری و آبخوانداری، 17 اسفند ماه منابع طبیعی فرهنگ و رسانه، 18 اسفند ماه منابع طبیعی حفاظت و قانون، 19 اسفند ماه منابع طبیعی آموزه های دینی، 20 اسفند ماه منابع طبیعی آموزش و پژوهش، 21 اسفند ماه منابع طبیعی خانواده و مسئولیت اجتماعی، و 22 اسفند منابع طبیعی ایثار و شهادت نامگذاری شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟