دسته‌بندی نشده

8 هزار عضو جوان وارد حوزه امداد هلال احمر شده اند

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: امسال نزدیک به هشت هزار نفر از اعضای جوانان هلال احمر وارد حوزه امداد و نجات جمعیت هلال احمر در سطح کشور شده اند.

 

به گزارش خبر نگار پایگاه خبری فناوری و اطلاعات زنجان، دکتر محمد گل فشان  در جلسه شورای مدیران جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر افزود: از اسفند ماه سال گذشته تاکنون اعضای جوانان و داوطلبان و حوزه درمان و آموزش و سایر بخش ها در خصوص ریشه کنی و مهار بیماری کرونا در جامعه در تلاش هستیم و علی رغم همه این تلاش ها ریالی از دولت نگرفته ایم.

 

وی تاکید کرد: وضعیت چنین نخواهد ماند و البته وضعیت بهتری در جامعه با ریشه کنی کرونا رقم خواهد خورد.

 

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران گفت:  بیشتر کسانی که در مبارزه با بیماری کرونا با هلال احمر همکاری و مشارکت دارند از اعضای افتخاری این مجموعه هستند.

 

گل فشان اظهارداشت: استان زنجان استانی توانمند در مسائل فرهنگی است  و پایگاه عظیم حسینی وجود دارد که باید از این ظرفیت  و فرصت موجود استفاده شوند.

 

وی یه طرح یاس(یاران آسیب ستیز) اشاره کرد و یادآوری کرد: این طرح موجب جذب اعضای بیشتری در هلال احمر شده است و امسال نزدیک به هشت هزار عضواز حوزه جوانان هلال احمر وارد حوزه امداد شده اند که این تعداد در سال آینده باید به 15 هزار نفر افزایش یابد.

 

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال‌احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: از این فرصت های موجود باید استفاده بهینه شود و و زندگی و جوانی 14 معصوم علیهم السلام به جوانان تبیین شود و در این زمینه برنامه های مثبت بیشتری می توان به مرحله اجرا در آورد.

 

گل فشان تاکید کرد: زمان کرونا که بیشتر هموطنان در منازل هستند فرصت مناسبی برای اجرای این برنامه مهم قدم های مثبتی برداریم.

 

وی ابراز امیدواری کرد تا حداقل وظیفه خود را در روزهای سیاهی کرونا به نحو احسن انجام دهیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا