دسته‌بندی نشده

ایفای نقش هلال احمر برای رشد و توسعه جامعه

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،خدابخش مرادی نافچی در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: محور و  راهبرد در  دنیای امروز همه دولت ها و کشورها تحقق توسعه پایدار مساله ای آرمانی است که  هم همه برای این مهم تلاش می کنند.

وی تاکید کرد: یکی از حوزه هایی که می تواند در این زمینه اثر گذار باشد جلب و جذب مشارکت های مردمی و ایفای نقش مردمی  برای تحقق توسعه است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت:  جاهایی که سازمان های گسترده تر با بهره گیری از بضاعت مردمی دارند توفیقات بسیار بیشتر داشته و دارند.

مرادی نافچی با بیان اینکه هلال احمر با دو رویکرد داوطلبانه بودن و برنامه ریزی برای مشارکت مردمی یکی از نهادهای  بزرگ مردمی است در این حوزه از گذشته دور ایفای نقش کرده و می کند.

وی رویکرد جمعیت هلال احمر را کاهش الام بشری دانست و اظهارداشت: این مجموعه  بستر سازی و ایجاد آرامش در جامعه را فراهم می کند تا انسان از توسعه یافتگی و کمال جویی خودش و پیوند با خدای خود بتواند جامعه ای توسعه یافته در همه حوزه ها محقق شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: اگر به ماموریت های هلال احمر توجه کنیم می بینیم جایی که شهروند دردمند تنهایی هست نقش این مجموعه هویدا می شود تا جایی که نگاه ها و زیرساخت هایی را برای توسعه فراهم می کنیم.

مرادی نافچی یادآوری کرد: هلال احمر از درد و درمان تا سازندگی و بهسازی و مهیا کردن زمینه های رشد و توسعه انسانها ایفای نقش می کند.

وی ضمن قدردانی از هلال احمری ها در سطح استان، شهرستان ها و داوطلبان اظهار داشت: مدیریت مدیرعامل سابق جمعیت هلال احمر استان زنجان بسیار دغدغه مند، سختکوش، با برنامه و اهل تعامل بود و در کمبود بودجه فعلی اثار و برکات خوبی را در مجموعه هلال احمر برجا گذاشتند.

 مرادی نافچی تصریح کرد:مدیر عامل فعلی جمعیت هلال احمر استان زنجان با تلاش ها و پیگیرهای هیات مدیره این مجموعه و با تایید رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران این مجموعه با رویکرد توجه به نیروهای درون هلال احمر بود، انتخاب شد.

وی ادامه داد: بر اساس شناختی که از دکتر موسوی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان بود و با توجه به اینکه نسبت به ماموریت ها و مسئولیت های این مجموعه آشنایی و تسلط دارند، و این مهم ضرورتی است که هر مدیر در آغاز حضور مسئولیت باید این مهم را دشته باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: هر مدیری که این ویژگی ها در ابتدای مسوولیت خود نداشته باشد به حتم ما فرصت ها را از دست خواهیم داد.

مرادی نافچی ضمن تبریک انتصاب دکتر موسوی به سمت مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان خاطرنشان کرد: ما در ماموریت های هلال احمر در خدمت این مجموعه خواهیم بود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه در شرایط کرونایی قرار داریم و هلال احمر نیز در این خصوص اقدامات قابل ت.جهی انجام داده و آثار و برکاتی برجا گذاشته است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت:  باید خود و دیگران را به رعایت پروتکل های بهداشتی معطوف کنیم.

مرادی نافچی با بیان اینکه در آستانه انتخابات شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری قرار داریم، اظهارداشت: کسانی که توان و بضاعتی در خود می بینند برای داوطلب شدن در انتخابات شوراهای اسلامی نسبت ثبت نام اقدام کنند.

وی، انتخابات را یکی از مقوم های اصلی موثر در نظام جمهوری اسلامی بیان کرد و شهروندان را به مشارکت حداکثری در این انتخابات دعوت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟