دسته‌بندی نشده

تشدید کنترل مبادی ورودی استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علی اکبر شرفی در بازدید از مبادی ورودی استان گفت: با توجه به اعلام وضعیت نارنجی و سلامت گردشگران خواستار تشدید کنترل مبادی ورودی استان هستیم و از زحمات کلیه دستگاههای اجرایی در این راستا تشکر می‌کنیم.

وی افزود: از ابتدای سال جدید نیروهای راهور به طور شبانه روزی در مبادی اصلی و فرعی شهر زنجان عبور و مرور خودروها را کنترل می­ کنند. سفرها با رعایت شیوه‌ نامه‌ های بهداشتی و بر اساس دستورالعمل سفرهای ایمن و مسولانه و اسکان در مراکز اقامتی مجاز انجام شد.

معاون گردشگری استان زنجان گفت: مصوبات ستاد مقابله و پیشگیری با کرونا برای همه دستگاه های اجرایی، نهادهای عمومی، اصناف و … لازم الجرا است. تلاش صداوسیما و دانشگاه‌ علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان و سایر دستگاهها در آگاه‌سازی گردشگران ورودی به این استان بسیار خوب و مطلوب است.

شرفی  ادامه داد: روند شیوع کرونا در حال حاضر صعودی بودهد، باید تلاش کرد تا بافرهنگ سازی مناسب از ایجاد تجمعات گردشگران در اماکن تاریخی و طبیعی جلوگیری شود و در همین راستا ورودی استان به‌شدت کنترل می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: سفر و اسکان در روزهای آغازین سال به استان زنجان تماما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و از طریق تورهای ثبت شده در سامانه انجام شد و با تشکیل تیم های نظارتی از اسکان و اقامت در اماکن غیر مجاز جلوگیری شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟