دسته‌بندی نشده

 سامانه 197 در تعطیلات نوروز پل ارتباطی مردم و پلیس

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ حسین عباسی اظهار کرد :  مردم از طریق سامانه 197 می توانند در خواست ها ، نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را در ارتباط با ماموریت های پلیسی در میان گذارند.
 
وی با اعلام اینکه وظیفه اصلی پلیس در سامانه 197 رسیدگی به درخواست های در حوزه ماموریت های پلیسی است تصریح کرد : ما تلاش می کنیم از این طریق اعتماد اجتماعی به پلیس را ارتقاء  دهیم.
 
رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه نظارت مردم بر عملکرد پلیس از طریق سامانه 197 نظارت دارند گفت : مردم از طریق سامانه 197 می توانند نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات و شکایات خود را مطرح کنند.
 
 این مقام انتظامی با بیان اینکه انتقاد سازنده باعث پیشرفت هر سازمان می شود اظهار داشت : دفتر نظارت همگانی فرماندهی انتظامی استان زنجان 24 ساعته از طریق سامانه 197  آماده پاسخگویی به مردم است.

عباسی  با تاکید بر اینکه سامانه 197 در راستای جامعه محوری و رعایت حقوق شهروندی در نیروی انتظامی ایجاد شده است اظهار داشت : گسترش و بهبود  تعامل مردم با پلیس ، افزایش احساس مسئولیت در کارکنان وافزایش حس پاسخگویی به مردم از مهمترین اهداف دفتر نظارت همگانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟