دسته‌بندی نشده

غرس 3535اصله نهال به یاد شهدا توسط شهرداری زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری و اطلاعات زنجان،در آستانه کنگره 3535شهید مراسم غرس 3535درخت به پاس ارج نهادن به رشادت‌ها و ایثار 3535شهید استان، امروز با حضور امام جمعه زنجان، استاندار، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، محل شهرک پونک بلوار مهر برگزار شد.

حبیب اله یگانه در این آئین با اشاره به اینکه در شهر زنجان 650هکتار فضای سبز وجود دارد گفت: امسال 18هکتار به محدوده فضای سبز شهر زنجان افزوده شده است.

وی به پتانسیل آبی شهر زنجان و محدودیت موجود اشاره کرد و گفت: از فضای سبز به صورت خوش منظر استفاده می‌کنیم.

شهردار زنجان با اشاره به اینکه سیاست مدیریت شهری محدودیت سطح چمن کاری در فضاهای سبز است، ادامه داد: امسال 10پارک محله‌ای افتتاح شده است.

 مدیر منطقه چهار شهرداری در ادامه با اشاره اینکه تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی و امنیت امروز مدیون خون شهدا است، اظهار کرد: زنده نگه داشتن یاد شهدا تنها کاری است که توجه به آن امری ضروری به نظر می‌رسد.

ناصر سلطان محمدی با اشاره به اینکه برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره سه هزار و 535 شهید سه هزار 535نهال غرس می‌شود، عنوان کرد: نهال کاری، گامی در راستای سالم‌سازی شهر است.

وی با یادآوری این نکته که این سنت حسنه باید در بین شهروندان نهادینه شده و شهرداری را در این امر یاری رسانند اظهار داشت: مساحت این فضا حدود بیست هزار متر مربع با هزینه چهل میلیارد ریال و با همت 120نفر از نیروهای شهرداری طی دو هفته صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا