دسته‌بندی نشده

فروش بلیت الکترونیک در تمامی اماکن تاریخی استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، امیر ارجمند اظهار داشت: پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه، موزه رختشویخانه، موزه‌های باستان‌شناسی ابهر، موزه مردان نمکی و غار کتله خور به سامانه خرید الکترونیکی بلیت مجهز می-شوند.

وی با بیان اینکه استان زنجان با داشته‌های تاریخی، فرهنگی و مذهبی و تنوع اقلیمی و طبیعی کم‌نظیر، جزء مقاصد برتر گردشگری داخلی و خارجی در همه فصول است تصریح کرد: با ارائه خدمات الکترونیک می‌توان تا حدود زیادی از تجمعات کاهش ارائه خدمات الکترونیک گامی که با شعار دولت الکترونیک از گذشته آغازشده است و با شیوع کرونا شدت گرفت.

ارجمند با اشاره به اینکه اماکن گردشگری استان زنجان همه‌ساله در فهرست پربازدیدترین اماکن کشور قرار داشته‌اند و به‌ویژه در ایام نوروز گردشگران و مسافران بسیاری برای بازدید از این بناها با صف‌های طولانی مواجه می‌شدند خاطر نشان کرد: بهترین راه مبارزه با کرونا استفاده از ماسک، شست‌ وشوی دست‌ها و رعایت فاصله اجتماعی است و بهترین راه‌حل اجرای برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی بهره‌مندی از خدمات الکترونیکی است که بسترهای مناسبی برای آن فراهم‌شده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان زنجان با اشاره به امکان خریداری بلیت الکترونیکی اماکن گردشگری تحت پوشش سازمان میراث فرهنگی از سه روش مختلف گفت: روش اول مراجعه به وب‌سایت خرید آنلاین بلیت به آدرس اینترنتی www.tafrihati.com و پرداخت اینترنتی از درگاه بانک و دریافت بلیت است.

مدیرکل میراث فرهنگی استان اظهار داشت: استفاده از ابزارهای نوین برای افزایش سطح خدمات و ارتقای کیفیت در دستور کار اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی قرار دارد و مردم عزیز می‌توانند با مراجعه به پرتال اداره کل و یا پرتال bilit.tafrihati.com نسبت به تهیه بلیت الکترونیک و خرید آنلاین اقدام نموده و با مراجعه به موزه دیگر منتظر صدور بلیت نباشند.

وی افزود: در روش دیگر متقاضی می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار تلفن همراه فروش بلیت اقدام به خرید نماید؛ که البته امکان دریافت نرم‌افزار با دو روش فراهم‌شده و متقاضی می‌تواند با اسکن QRcode، آدرس لینک برنامه یا با ارسال کلمه iran به شماره 30007171 نرم‌افزار موردنظر را دریافت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟