دسته‌بندی نشده

پرداخت بیش از 101 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی برای مددجویان زنجانی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مدیرکل کمیته امداد استان زنجان در جلسه شورای مدیران این هفت با تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص ) گفت : راهبرد اصلی کمیته امداد توانمندسازی وایجاد درآمد با ثبات برای خانواده های تحت حمایت بوده و درسالهای اخیر رویکرد امداد به سمت ایجاد اشتغال برای مددجویان و توانمندی این خانواده ها است .

هدایت صفری با اشاره به اینکه در سال جهش تولید شاهد تحقق 100 درصدی برنامه های اشتغال کمیته امداد استان زنجان هستیم افزود : با سرمایه گذاری بیش از 101 میلیارد تومانی در حوزه اشتغال و خودکفایی از ابتدای سالجاری فرصت های شغلی خوبی به همراه کاریابی در قالب دو کلان پروژه هدایت شغلی وراهبری شغلی برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد شده است و تا پایان سالجاری ارتقاء هم خواهد یافت .

وی حرکت امداد را به سمت سازمان خلاق ونوآور بیان کرد و گفت : مدیریت سیستمی و مدیریت جامع نگر و استفاده از روشهای نوین و الکترونیکی و خدمات غیر حضوری برای جامعه هدف این نهاد از اهداف امداد هوشمند و کارآمد می باشد .

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان کمیته امداد را سرمایه اجتماعی نظام عنوان کرد وافزود : معتمدین وخیران به عنوان سرمایه های اجتماعی وشرکای استراتژیک کمیته امداد هستند که در همه برنامه های این نهاد مشارکت فعال دارند.

صفری به عملکرد مراکز نیکوکاری فعال در استان اشاره کرد وافزود : هدف مراکز نیکوکاری خدمت رسانی فوری وبارویکرد مردمی به نیازمندان محله است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا