دسته‌بندی نشده

کمک اضطراری از ویژگی‌های خاص و ذاتی هلال احمر است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد نصیری در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به ویژگی خاص جمعیت هلال احمر در کمک‌رسانی‌های به حادثه دیدگان افزود: سازمان ها و دستگاه های دیگر هم در شرایط خاص بحرانی مانند سیل، زلزله، آتش‌سوزی و نظایر آن، در صحنه حادثه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: امداد رسانی ویژه در شرایط خاص و اضطراری مختص هلال احمر و اورژانس بوده و البته در این میان، نقش پررنگ هلال احمر برکسی پوشیده نیست. 

رییس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، با تاکید بر اینکه کارکردهای هلال احمر در ابعاد مختلف و شرایط کاملا متفاوت است، گفت: با توجه به اینکه  جمعیت هلال احمر، جامعه هدف مشخصی ندارد این مهم  تفاوت این مجموعه  با دستگاه هایی مانند بهزیستی و کمیته امداد این است.

نصیری، مدیرعامل سابق و مدیرعامل فعلی جمعیت هلال احمر استان زنجان از مدیران موفق بیان کرد و افزود: مدیران موفق افرادی هستند که از فرصت‌های مدیریتی خود برای کار و تلاش استفاده  می کنند و مدیران جدید باید از ظرفیت و تجربه مدیران قبلی بهره می شوند.

وی با بیان اینکه زنجانی ها در فعالیت‌های تیمی موفق و نمونه کشوری هستند، اظهارداشت: برگزاری آیین یوم‌العباس، دسته عزاداری زینبیه اعظم، هیات ثارالله و نیز خیریه مهرانه زنجان که زبانزد خاص و عام است، از نمونه های موفق کار تیمی زنجانی‌ها به ‌شمار می رود که همواره در این زمینه موفق بوده‌اند.

گفتنی است در این آیین از زحمات و تلاش های شهرام میرزایی قدردانی و دکتر سید قاسم موسوی به سمت مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان منصوب شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟