دسته‌بندی نشده

آغاز فضاسازی شهری برای برگزاری کنگره شهدا در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،غلامرضا نظری با اشاره به برگزاری کنگره شهدا در سال جاری اظهار داشت: با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدا در استان زنجان در سال‌جاری برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌های لازم برای آماده‌سازی فضای شهر برای هر چه بهتر برگزار شدن این کنگره در حال انجام است و پروژه‌های خوبی در سطح شهر اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه برای آماده‌سازی بهتر فضای شهر برای برگزاری کنگره جلسه‌‌هایی با شرکت‌های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری برگزار شد؛تصریح کرد: معتقد هستیم برای فضاسازی شهری باید از ظرفیت تمام شرکت‌های دانش بنیان و سازمان‌های مردم نهاد استفاده کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان با اشاره به اینکه تلاش ما این است که با رویکرد نوین با رعایت مقام و منزلت شهدا برنامه‌های فرهنگی گنگره را برگزار کنیم خاطر نشان کرد: به همین دلیل از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و جوانان بومی استان در قالب تولید محصولات فرهنگی دیجیتال اعم از انیمیشن با موضوع دفاع مقدس، ساخت اینفوگرافی، موشن‌گرافی و ساخت برنامه‌های مرتبط با کنگره استفاده خواهد شد.

نظری با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری به انجام فعالیت‌های ماندگار در حوزه ایثار و شهادت گفت: رویکرد سازمان‌ هم بر همین روال است و تلاش ما این است که بتوانیم محصولات فرهنگی متناسب با نیاز جامعه امروز که امکان و قابلیت بارگذاری در فضای مجازی داشته باشد تا جوانان و نوجوانان و نسل امروز بتوانند از آن استفاده کنند، تولید کنیم.

وی در زمینه نصب المان‌ها و یادمان‌های سرداران و غواصان شهید استان گفت: این کار با همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان و سازمان سیما منظر شهرداری برای ساخت سازه‌ها و طراحی‌های جدید با حفظ ارزش‌های معنوی شهدا در حال پیگیری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟