دسته‌بندی نشده

افزایش ۹۳ درصدی مصرف بنزین در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی با اشاره به فعالیت همه جایگاه‌های عرضه سوخت استان زنجان در ایام نوروز اظهار کرد: تأمین سوخت مورد نیاز مجاری عرضه سوخت و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در ایام تعطیلات نوروز فعال بودند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به اینکه همه ۱۰۰ جایگاه عرضه فرآورده مایع و CNG شهری و جاده‌ای استان در ایام نوروز فعال بودند، گفت: در راستای مقابله و کنترل شیوع ویروس کرونا، هماهنگی‌های لازم با مالکان جایگاه‌ها برای رعایت هر چه بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی در این ایام به عمل آمد.

وی با بیان اینکه تهیه لیست کشیک منطقه، اعمال تمهیدات ذخیره‌سازی به موقع و مناسب انواع فرآورده‌های نفتی و به‌روزرسانی سیستم‌های فروش از جمله اقدامات این شرکت در راستای سوخت‌رسانی در ایام تعطیلات بود، اضافه کرد: در این ایام عرضه بنزین و CNG در جایگاه‌ها افزایش یافت.

حبیبی گفت: در ۱۴ روز ابتدایی سال و ایام تعطیلات نوروز، میزان مصرف فرآورده‌های نفتی عرضه شده در جایگاه‌های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته روند افزایشی داشته، که در این میان مصرف فرآورده بنزین ۹۳ درصد، نفت‌گاز ۳۳ درصد و گاز طبیعی(CNG) ۵۷ درصد افزایش داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟