دسته‌بندی نشده

اقلام مورد نیاز ماه رمضان در زنجان تامین شده است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح‌اله حقیقی در ستاد تنظیم بازار استان گفت: طی ماه مبارک رمضان مدیران باید بصورت میدانی در بازار نطارت داشته باشند و مردم نیز خواستار نظارت مستمر برای کنترل بازار هستند.

وی رکن دیگر و عامل نظارت بر بازار را همراهی خودِ مردم دانست و از رئیس سازمان صمت خواست بصورت هفتگی قیمت کالاهایی را که مشمول نظارت هستند اعلام کنند تا مردم خودشان با حمایت بازرسان عمل کنند.

استاندار زنجان از اصناف خواست در این روزها رعایت انصاف را داشته باشند و اگر صنفی رعایت نکرد و تخلف کرد باید بصورت قانونی با آن برخورد شود.

حقیقی همچنین به موضوع توزیع مرغ در استان اشاره کرد و افزود: هر هفته قیمت مرغ باید رصد شود و حداکثر تفاوت قیمت با سایر استانها نباید بیشتر از ۲هزار تومان باشد .

وی همچنین به برخی شرکت‌های توزیع هشدار داد فروش جنس به شرط خرید کالای اضافی غیرقانونی است و درصورت مشاهده حتما به تعزیرات معرفی خواهند شد.

استاندار زنجان به بحث سیمان و افزایش قیمت آن در بازار نیز اشاره ای داشت و گفت: تا زمانی که نیاز استان به سیمان تامین نشده هیچ کارخانه ای حق صادرات این محصول از استان را ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟