دسته‌بندی نشده

جذب ۳۶۷ هزار و ۶۹۴ مشترک جدید گاز طبیعی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،موسی احمدلو گفت: با جذب ۱۷ هزار و ۴۵۵ مشترک جدید در سال ۹۹ مجموع مشترکین گاز در استان به ۳۶۷ هزار و ۶۹۴ مشترک افزایش یافته است.

وی افزود: هم اکنون ۳۳۶ هزار و ۲۹۷ مشترک به بخش خانگی، ۲۹ هزار و ۳۶ مشترک به بخش مشترکین عمومی و ۲ هزار و ۳۶۱ مشترک نیز به بخش صنعتی اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ابراز داشت: از اشتراک‌پذیری‌های انجام ‌شده ۲۶۰ هزار و ۴۷۹ مشترک در شهرها و ۱۰۷ هزار و ۲۱۵ مشترک نیز در روستاها است.

 احمدلو ادامه داد: اقدامات انجام شده نشان‌دهنده عزم گاز استان در زمینه گازرسانی برای بهره‌مندی مردم از این نعمت الهی برای ایجاد آسایش، رفاه اجتماعی، اشتغال‌زایی، ایمنی بیشتر و توسعه پایدار است.

وی همچنین با بیان اینکه اشتراک‌پذیری گاز توسط شهروندان از دغدغه‌های شرکت گاز استان بوده و هزینه فراهم‌ کردن زیرساخت‌ها و گازرسانی به این مناطق نسبت به هزینه انشعابی که شهروندان پرداخت می‌کنند، بسیار متفاوت است؛ تصریح داشت: این امر در حالی است که شرکت گاز برای نصب هر علمک برای خانه یا مجتمع، چندین برابر هزینه می‌کند و نصب آن کاملاً رایگان بوده و مشترکین عزیزهزینه‌ای پرداخت نمی‌کنند.

 احمدلو با قدردانی از تلاش جهاد گونه کارکنان خدوم شرکت گاز استان زنجان با اشاره به اینکه شرکت گاز استان زنجان حرکت رو به رشد و پرشتابی را در توسعه گازرسانی به اقصی نقاط استان دارد، ابراز داشت: با وجود مشکلات مختلف؛ گازرسانی به روستاهای استان ادامه و طبق تعهد و برنامه های پیش بینی شده به زیر ساخت های اقتصادی و ارتقاء کیفی خدمات؛ توجه داشته ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟