دسته‌بندی نشده

حل مشکل مرغ‌داران با افزایش قیمت مرغ گرم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،جواد تاراسی اظهار داشت: پس از حل مشکل مرغ‌داران با افزایش قیمت مرغ گرم، عرضه آن به بازار بیشتر می‌شود.

وی افزود: از روزهای پایانی سال گذشته به علت تفاوت قیمت‌هایی که بین استان زنجان و سایر استان‌ها وجود داشت، با وجود توزیع مرغ بیشتر، شاهد تشکیل صف بودیم و شهروندان از وضعیت موجود ناراضی بودند.

رئیس‌ سازمان جهادکشاورزی استان زنجان با بیان اینکه از هفتم فروردین‌ماه امسال توزیع مرغ در استان بیشتر شده، به طوری که توزیع مرغ دو برابر شده است، افزود: هفتم فروردین‌ماه امسال مقدار ۱۲۵ تن مرغ کامل با نرخ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان و حدود ۳۳ تن مرغ قطعه‌بندی با نرخ مصوب ابلاغی سازمان حمایت در سطح استان توزیع شد.

این مسئول ادامه داد: توزیع گوشت مرغ بر اساس نیاز بازار انجام می‌شود و اگر مرغ‌داری‌ها در استان نسبت به ارائه گوشت مرغ به بازار خودداری کنند، به تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های نظارتی معرفی می‌شود و این در حالی است که شهروندان نیز می‌توانند برای برخورد با واحدهای‌های خرده‌فروشی که مرغ گرم را گران‌تر عرضه‌می‌کنند با شماره ۱۲۴ بازرسی تماس بگیرند.

تاراسی با اشاره به وضعیت توزیع، تصریح کرد: نیاز استان به گوشت مرغ روزانه بیش از ۸۰ تن است و با وجود تعداد بالای مرغ‌داری‌ها و تولید آن‌ها، مشکلی در تامین گوشت مرغ در استان زنجان نداریم.تاراسی خاطرنشان کرد: سه برابر نیاز در داخل استان گوشت مرغ تولید می‌شود. از امروز پس از افزایش قیمت مصوب مرغ زنده و مرغ گرم به وفور در بازار عرضه می‌شود و مرغ‌داری‌ها همکاری خوبی با سازمان جهادکشاورزی دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟