دسته‌بندی نشده

خیرین سفره های خود را به نیازمندان وصل کنند

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی زمان اجرای این پویش را 25 فروردین الی 22 اردیبهشت اعلام کرد و افزود : همه ساله بهزیستی در ماه مبارک رمضان تلاش نموده با اتخاذ رویکرد تعاملی با خیرین ، برگزاری طرح های متعدد جلب مشارکت ، بهره مندی گسترده از ابزارهای مختلف ، جذب شرکای اجتماعی به ویژه بانک ها ، صندوق های سرمایه گذاری ، اصناف و بنگاه های اقتصادی اقلام و امکانات مورد نیاز مددجویان را تامین نماید .

وی گفت : پرداخت کمک هزینه معیشتی ، اقلام و بسته های معیشتی ، تهیه وسایل بهداشتی ، درمانی و دارویی(ویژه لوازم مورد نیاز در دوران بحران و کرونا ) ، تامین اقلام جهیزیه و ازدواج و…. از جمله محورهای فعالیت این پویش است .

محمدی ضمن تقدیر از همراهی موسسات خیریه در تمامی پویش های همدلی جهت رفع نیازهای مددجویان و دعوت از آنها جهت برگزاری هرچه باشکوه تر پویش ضیافت الهی ، خاطر نشان کرد : همراهی موسسات خیریه امری مهم و حیاتی در جذب مشارکت ها و تامین نیازهای اساسی مددجویان است و بدون همراهی و کمک این موسسات این امر بسیار سخت و محدود خواهد بود .

وی با بیان اینکه همه ما در شرایط کرونا دچار آسیب شدیم، اما افراد بیمار و اقشار ضعیف بیش از دیگران متحمل خسارات شدند ، اظهار کرد : اعتبارات سازمان محدود است و پاسخگوی نیازهای مددجویان نیست و امید است تا خیّران و نیکوکاران سفره‌های خود را در قالب سبدهای غذایی یا وجه نقد به سفره مددجویان بهزیستی متصل کنند .

محمدی با اشاره به اینکه نهادهای مردمی و خیریه‌ها بیشترین تماس و ارتباط را با اقشار آسیب‌پذیر جامعه دارند و مورد اعتماد مردم هستند، خاطر نشان کرد : توسعه فعالیت های جلب مشارکتهای مردمی ( نقدی ، غیر نقدی و خدماتی ) نظارت بر مصرف آن ، فرهنگ سازی امر خیر با تکیه بر مشارکت های مردمی و مسئولیت پذیری اجتماعی یکی از شاخص های اختصاصی مهم بهزیستی است .

این مقام مسئول یادآورشد : در سال گذشته بیش از 6 هزار بسته غذایی به ارزش بیش از 9 میلیارد ریال در بین جامعه هدف توزیع گردید که امید است خیران امسال نیز چون سالهای گذشته به نیت خود که اطعام و اکرام است عمل نمایند . همچنین خیرین می توانند نذورات و کمک های خود را به حساب 210091434524111 نزد بانک توسعه تعاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان ویا به شماره کارت مجازی 5029081010321806 واریز نمایند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟