دسته‌بندی نشده

دعوت هلال احمر از خیران برای کمک به خانواده های کم برخوردار استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان و حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم درآمد و آسیب دیده از شرایط کرونا، جمعیت هلال احمر استان زنجان اقدام به جمع آوری کمک های مردمی به منظور تهیه و توزیع بسته های غذایی میان این خانواده ها با مشارکت خیرین، نیکوکاران و همه علاقمندان به مشارکت در این امر خیر کرده ایم.

وی با بیان اینکه این مهم در قالب طرح” کمک های مومنانه شهید سلیمانی” اجرا می شود، اظهارداشت: خیران، نیکوکاران و همه علاقمندان می توانند کمک های نقدی خود برای کمک به اقشار آسیب دیده از شرایط کرونا و کم برخوردار را به شماره حساب 4978636982 در نزد بانک ملت به نام جمعیت هلال احمر استان زنجان واریز نمانید.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: مردم نوعدوست استان زنجان علاوه بر کمک های نقدی می توانند با اهدای اقلام غذایی اعم از حبوبات، انواع کنسرو، قند، شکر، چای خشک، برنج، رب گوجه فرنگی، ماکارونی و…. جمعیت هلال احمر استان را در کمک به هموطنان کم برخودار یاری کنند.

موسوی اضافه کرد: دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان از زیباترین خصلت های مومنان به شمار می رود و این مهم در دین اسلام مورد توجه جدی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: کمک به نیازمندان در کنار سایر اعمال دینی یکی از برجسته ترین عبادت های مورد تاکید در کتاب آسمانی است که این اقدام به ویژه در ماه مبارک رمضان به تاثی از امیرمومنان حضرت علی(ع) با جدیت بیشتری انجام می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تاکید کرد: به همین منظور جمعیت هلال احمر استان در سطح شهرستان های ماهنشان، ایجرود، زنجان، خدابنده، طارم، ابهرو خرمدره با همت و مشارکت خیرین، نیکوکاران و اعضای داوطلبان جمعیت در طول ماه پرفیض و برکت رمضان توزیع سبد غذایی میان خانواده های نیازمندان می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟