دسته‌بندی نشده

رفع بیش از 12 هزار حادثه آب در استان زنجان توسط شرکت آبفا

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: بیشترین تعداد حوادث آب در سال 99 به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان، ابهر و خرمدره می باشد.

وی افزود: در شهر زنجان بیش از 4 هزار فقره حادثه آب طی سال 99 به ثبت رسیده است که بیشترین تعداد این حوادث به ترتیب در ماه های شهریور، مهر و خرداد به وقوع پیوسته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: بیشترین تعداد حوادث آب در استان مربوط به حوزه انشعابات بوده و حوادث شبکه توزیع و خط انتقال در رتبه های بعدی قرار دارند.

وی تعداد حوادث فاضلاب در شهرهای استان را نیز 383 مورد اعلام کرده و افزود: بیشترین تعداد حوادث فاضلاب با 373 فقره در شهر زنجان اتفاق افتاده است.

جزءقاسمی به خسارت سایر ارگان ها به تاسیسات آب و فاضلاب نیز اشاره کرده و گفت: در مجموع طی سال 99 بیش از 300 فقره خسارت توسط سایر ارگان ها به تاسیسات آب و فاضلاب وارد شده است که بیشترین تعداد این خسارت ها به تعداد 175 فقره توسط شهرداری ها به وقوع پیوسته است.

این مسئول با اشاره به افزایش 7 درصدی تعداد حوادث نسبت به سال 98 بیاان داشت: این میزان افزایش ناشی از اجرایی شدن دستورالعمل یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی و افزوده شدن آمار حوادث روستایی می باشد که از سال آینده قابلیت مقایسه و انتشار خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟