دسته‌بندی نشده

فعالیت 22مرکز کار آفرینی در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد رضا یوسفی با اشاره به اینکه اهمیت کار آفرینی و اقدامات ترویجی در این خصوص بر کسی پوشیده نیست،اظهار داشت: این اداره کل طی سال گذشته و از طریق نهاد سازی بیشترین حجم فعالیت های ترویجی و مشاوره های تخصصی کار آفرینی را انجام داد.  

وی از وجود ۲۲ مرکز مشاوره تخصصی کار آفرینی در استان زنجان خبر داد و اظهار کرد:  همچنین دو مرکز کافه کار آفرینی و انجمن صنفی مراکز مشاوره کار آفرینی و نیز کانون کار آفرینی هم در استان خدمات لازم را به جامعه هدف ارائه می دهند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان با بیان اینکه فرهنگ‌سازی و ترویج کار در بین جوانان مورد تاکید است،گفت: ایجاد فرهنگ کار و کارآفرینی بین جوانان مورد توجه است.

یوسفی با بیان اینکه کارآفرینی یک راهکار بسیار مؤثر برای برون‌ رفت از معضل بیکاری در جامعه است،تاکید کرد توسعه مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان جزو برنامه های اداره کار است و در سالجاری به جد مورد تاکید قرار می گیرد.

وی ابراز داشت: مراکز مشاوره کارآفرینی این امکان را برای سرمایه‌گذار ایجاد می کند که در چه زمینه‌ای فعالیت کرده و چطور سرمایه خود را مدیریت کند.

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی زنجان تصریح کرد: مراکز مشاوره خدمات کارآفرینی براساس دستورالعمل‌های مربوطه در زمینه تهیه طرح‌های توجیهی و  توانمندسازی سرمایه گذاران طرح‌های اقتصادی  فعالیت های خوبی را انجام می دهد و در سال جدید با قوت بیشتری اجرا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟