دسته‌بندی نشده

۱۳۰هزار جلد کتاب وارد طرح تمیم می شود

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،این محصولات در قالب طرح «تمیم» (تامین محتوای یک‌پارچه مراکز کانون) شامل کتاب‌های برگزیده جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان از تولیدات کانون و دیگر ناشران حوزه کودک، کتاب‌های چاپ اول کانون پرورش فکری، مجموعه «چهل قصه»، و… به تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون ارسال می‌شود.

بر همین اساس، شش عنوان کتابِ‌ برگزیده‌ی جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان در فصل پاییز و زمستان 1399، از هر عنوان 5هزار نسخه در اختیار کتابخانه‌های کانون قرار می‌گیرد.

همچنین بیش از 14 عنوان از کتاب‌های چاپ اول کانون پرورش فکری از هر عنوان 5هزار نسخه به مراکز فرهنگی هنری کانون در قالب طرح تمیم ارسال می‌شود.

مجموعه آموزشی «چهل قصه» نیز (شامل 4 عنوان کتاب ویژه خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال و 4 دی‌وی‌دی قصه‌گویی با روایت هنرمندان و قصه‌گویان کانون همراه بروشور) از دیگر محصولاتی است که علاوه بر ارسال به 31 انجمن قصه‌گویی کانون در سراسر کشور، دو سری نیز برای هزار مرکز فرهنگی هنری کانون ارسال خواهد شد.

یادآوری می‌شود طرح «تمیم» به منظور حمایت از تولید کتاب حوزه کودک و نوجوان و پاسخ به نیاز مخاطبان کتاب‌خانه‌های کانون پرورش فکری از بهار سال 99 آغاز شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟