دسته‌بندی نشده

اختصاص پروژه برای بیش از ۹۶ درصد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن شهر زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مسعود بیات منش در جلسه قرعه کشی مرحله سوم از فاز دوم ثبت نام پروژه های طرح اقدام ملی مسکن شهر زنجان،ضمن ارایه گزارش از آخرین وضعیت ثبت نام کنندگان این طرح اظهار داشت: با انجام این قرعه کشی بیش از ۹۶ درصد از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در شهر زنجان تعیین تکلیف شده و پروژه های خود را شناختند.

در این جلسه که با حضور نمایندگان دادستان زنجان، اداره کل بازرسی استان، دفتر فنی و امور عمرانی استانداری زنجان و دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری زنجان برگزار شد قرعه کشی برای تخصیص پروژه ۲۵۷۶ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن انجام شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان کل ثبت نام کنندگان استان را ۲۸هزارو ۶۹۱ نفر عنوان کرد که ۲۳هزارو ۹۲۱ نفر از این متقاضیان برای شهر زنجان، ۱۰۴۱ نفر برای شهر ابهر و ۳۷۲۹ نفر برای دیگر شهرهای با جمعیت زیر ۱۰۰ هزار نفر استان که تعداد متقاضیان تایید نهایی شده در شهر زنجان بالغ بر ۱۳۰۴۹ نفر است.

خاطرنشان می‌شود این قرعه کشی برای اختصاص واحد در بین ۴ پروژه ۷۰ هکتاری شمال الهیه و کوی فرهنگ، ۲۵ هکتاری کوی فرهنگ، پروژه کوی ثمین ۲ و پروژه m۵ از سایت کوی زنگان انجام شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟