دسته‌بندی نشده

استفاده از ظرفیت‌های استانی در داوری جشنواره دوسالانه حسین منزوی

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،دبیر علمی نخستین دوسالانه جایزه ملی غزل با اشاره به  فرآیند برگزاری این برنامه ادبی اظهار داشت: این جایزه ادبی در سه بخش «کتاب مجموعه غزل» چاپ شده از ابتدای سال 1396 تا 1398، تک‌اثر (ارسال 5 اثر از سوی هر شرکت‌کننده) و پژوهش شامل پایان‌نامه و کتاب در حوزه نقد و بررسی غزل حسین منزوی برگزار می‌شود.

اسماعیل امینی با تشریح جزئیات برگزاری این جشنواره ادبی بیان کرد: در این جشنواره تمرکز بر روی غزل خواهد بود و حتی در بخش پژوهشی نیز به این نکته توجه ویژه شده است.

وی با اشاره به اینکه برای هر سه حوزه همکاری 3 داور کافی است و در نهایت 9 داور را برای جشنواره در نظر خواهیم گرفت، اضافه کرد: قطعا از ظرفیت‌های استانی در این باره استفاده خواهد شد، اما اسامی داوران را تا زمان مشخص شدن نامزدها اعلام نخواهیم کرد.

دبیر علمی نخستین دوسالانه جایزه ملی غزل با اشاره به متفاوت بودن جوایز جشنواره‌های ادبی با سایر جشنواره‌ها گفت: هر جشنواره‌ای ویژگی خاص خود را دارد و این جشنواره نیز قاعدتا در نوع خود منحصر به فرد است، اما نکته مهم این است که باید با ارزش‌گذاری و اعتبار دهی به آن زمینه شرکت تعداد زیادی از علاقه‌مندان را فراهم سازیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟