دسته‌بندی نشده

امضای تفاهم نامه همکاری بین خانه مطبوعات و خانه کارگر استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،مدیرخانه مطبوعات استان زنجان با اعلام این خبر گفت: برای برخورداری اعضای خانه مطبوعات استان زنجان از خدمات رفاهی، تفریحی، معیشتی و … خانه کارگر، تفاهم نامه ای امضا شد.

یوسف ناصر گفت: بر اساس این تفاهم نامه که به امضای اینجانب و  اصغر نجاری دبیر اجرایی خانه کارگر استان زنجان رسید، اعضای خانه مطبوعات استان زنجان با عضویت در خانه کارگر، از خدمات ارایه شده این خانه به اعضای خود بهره مند می شوند.

وی افزود: فعالان رسانه ای استان زنجان می توانند با مراجعه و ارایه یک برگ کپی دفترچه تأمین اجتماعی (یا شماره بیمه)، کپی کارت ملی و یک قطعه عکس به دفتر خانه کارگر استان زنجان واقع در خیابان 17 شهریور، خیابان انقلاب اسلامی، به عضویت خانه کارگر استان زنجان درآیند.

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان گفت: مراجعین برای صدور کارت عضویت خانه کارگر از تخفیف 50 درصدی در پرداخت حق عضویت برخوردار می شوند.

ناصر گفت: استفاده از امکانات رفاهی و تفریحی خانه کارگر در سطح کشور، دریافت بسته های حمایتی به قیمت مناسب، استفاده از تخفیف مشاغل و صنوف طرف قرارداد با خانه کارگر و … از مزایای عضویت در خانه کارگر استان زنجان می باشد.

شایان ذکر است عضویت در خانه کارگر یک ساله، سه ساله و پنج ساله می باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟