دسته‌بندی نشده

اولویت تهیه کالا برای پروژه‌ها، تولیدات داخل استان باشد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح الله حقیقی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: یکی از اشکالاتی که امروز در استان شاهد آن هستیم این است که با وجود تولید کالاهای همتراز در استان، تولیدات از دیگر جاها تهیه می شود.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط مساوی، اولویت خرید کالا برای طرح ها و پروژه های همچون مسکن ملی، باید از محصولات تولیدکنندگان داخل استان باشد.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در سال گذشته موفق بود، گفت: این موفقیت مرهون داشتن نقشه راه بود.

حقیقی اظهار داشت: برای سال جاری نیز لازم است تا یک نقشه راه مدون برای عملکرد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهیه شود تا برنامه ها و پیگیری ها برای رسیدن به نتایج عملیاتی، بر آن اساس باشد.

در ادامه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با برگزاری مستمر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری های مستمر صورت گرفته در سال ۹۹، ۲۰ واحد صنعتی تعطیل در استان به چرخه تولید بازگشتند.

ناصر فغفوری یادآور شد: سال گذشته با برگزاری ۱۰۱ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار زنجان و اجرای ۸۸ درصد مصوبات این کارگروه توانستیم اقدامات موثری در جهت رفع برخی از مشکلات و موانع موجود در مسیر فعالیت واحدهای تولیدی استان انجام دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟