دسته‌بندی نشده

بازدید نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی از نهالستان کوشکن

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی باقری  در حاشیه بازدید از نهالستان کوشکن زنجان، منابع طبیعی را یکی از سرمایه های نظام و مردم عنوان کرد و گفت: حاکمیت تلاش می کند تا به مردم خدمات ارائه نماید و همچنین بیشترین منافع را از طریق این سازمان به آحاد مردم و حتی آیندگان برسانیم.

وی افزود: قوانینی که در مجلس وضع می گردد بیشتر با هدف حفظ منابع طبیعی و جلوگیری از تخریب و تصرف عرصه ها توسط سودجویان انجام می شود.
حجت‌الاسلام والمسلمین باقری اظهار داشت: قوانین ما قوانینی نیست که برای مردم کشور ممنوعیت ایجاد نماید بلکه در صدد هستیم تا مسیر صحیح استفاده از این منابع الهی را ترسیم نماییم.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: در همین راستا برخی از قوانین را باید اصلاح و به روز نماییم تا خدمات رسانی به مردم در این حوزه تسهیل گردد.
این مقام مسئول به ارتباط این سازمان با مردم نیز تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین و مناسب ترین گزینه برای حفظ منابع طبیعی و جلوگیری از تخریب آن، ارتباط این سازمان با مردم و فرهنگ سازی است.

حجت‌الاسلام والمسلمین باقری گفت: برای کاهش خسارات ناشی از سیل، جلوگیری از کاهش آب های زیر زمینی، جلوگیری از آتش سوزی ها در جنگل و مراتع و حفظ گونه های با ارزش گیاهی و جانوری باید در جامعه فرهنگ سازی صورت گیرد و مردم با وظایف خود در قبال حفظ و حراست از طبیعت و محیط زیست آشنا شوند.

وی با بیان این که قانون گذار نسبت به تضییع حقوق عامه و بیت المال قوانین جدی را وضع می نماید گفت: در کنار برخورد جدی با متخلفان این حوزه قانون گذار رفتار های پیشگیرانه را هم مد نظر دارد.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی افزود: آیندگان نیز از این منابع الهی سهمی دارند و ما برای این منظور باید در حفظ و نگهداری آن از هیچ تلاشی دریغ نکنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟