دسته‌بندی نشده

توزیع ۲۲ میلیون و ۲۰۹ هزار مترمکعب گاز در جایگاه های سوخت گاز استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،موسی احمدلو با اشاره به توزیع ۱۵۵ میلیون و ۸۳۷ هزار مترمکعب گاز به جایگاه های CNG استان گفت: این مقدار شامل ۵۲/۵ درصد گاز مصرفی کل استان است که بدیهی است که این جایگزینی صرفه جویی های اقتصادی فراوان بدنبال داشته و در کاهش آلاینده های محیطی نیز بسیار موثر است.

وی افزود: جایگاه های CNG استان زنجان سال گذشته به طور میانگین روزانه ۴۱۸ هزار مترمکعب گاز به صاحبان خوردو تحویل دادند که خوشبختانه این فرآیند بصورت مستمر و بدون وقفه انجام شده است.

احمدلو درخصوص میزان تحویل گاز به جایگاه های CNG در سالجاری نیز گفت: در فروردین و اردیبهشت ماه امسال ۲۲ میلیون و ۲۰۹ هزار مترمکعب گاز در جایگاه های سوخت گاز استان توزیع شده که این میزان در مقایسه با مصرف ۲ ماهه نخست سال گذشته کاهش اندکی را نشان می دهد.

 مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر ۴۱ جایگاه CNG در استان در زمینه تحویل گاز به خودروها فعالیت دارند که از این تعداد ۱۹ جایگاه در سطح شهر زنجان و ۲۱ جایگاه در سایر نقاط استان فعال هستند که با توجه به جمعیت و وسعت استان، خدمت رسانی در این حوزه از وضعیت مناسبی برخوردار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟