دسته‌بندی نشده

حضور361زنجانی در چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اوقاف

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حجت‌الاسلام موسوی، با اشاره به ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم در استان زنجان اظهار کرد: ثبت‌نام از متقاضیان همزمان با سراسر کشور از ۱۳ اردیبهشت ماه آغاز شده است و آخرین فرصت ثبت نام نیز ۱۳ خرداد ماه است که تمدید نخواهد شد.

وی با بیان اینکه تاکنون ۳۶۱ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات ثبت‌نام کرده اند، تصریح کرد: در این راستا تاکنون شهرستان خدابنده با ۱۵۴ نفر بیشترین متقاضی حضور در این مسابقات را داشته است.
این مقام مسئول تصریح کرد : پس از شهرستان خدابنده به ترتیب شهرستان‌های زنجان با ۱۰۵ متقاضی، طارم با ۳۶ متقاضی، ابهر با ۳۳ متقاضی، خرمدره با ۱۵ متقاضی ، ایجرود با ۱۰ متقاضی بیشترین آمار را به خود اختصاص داده‌اند.و متاسفانه شهرستانهای ماهنشان و سلطانیه هنوز کمتر از ۱۰ شرکت کننده در این مسابقات دارند.

وی با بیان اینکه بر اساس ابلاغ صورت گرفته تبلیغات برگزاری این مسابقات در فضای مجازی، مؤسسات قرآنی و مراکز قرآنی و امامزادگان ، و صدا و سیما انجام شده است، ادامه داد: متقاضیان می‌توانند تا ۱۳ خرداد با مراجعه به سایت www.quraniran.ir نسبت به ثبت اطلاعات خود برای حضور در این مسابقات اقدام کنند.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود حداقل ۴۰۰ نفر برای حضور در این دوره از مسابقات قرآن کریم ثبت‌نام کنند یادآور شد: این دوره از مسابقات در ۱۰ رشته مختلف شامل قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ قرآن کریم اعم از ۵ جزء، ۱۰جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل، تفسیر عمومی قرآن کریم، اذان، دعاخوانی، همسرایی و همخوانی قرآن ویژه شهروندان و افراد بالای ۱۸ سال برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف استان زنجان بیان کرد: مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات در بازه زمانی تیر و مرداد ماه سالجاری برگزار خواهد شد که تاریخ دقیق برگزاری این مراحل در شهرستان‌های مختلف استان متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟