دسته‌بندی نشده

راه اندازی هاب های پستی باعث تسریع توزیع مرسولات پستی شده است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرایی گفت: اداره کل پست استان در ایام کرونا همواره از جمله ارگانهایی است که با ترافیک کاری انبوهی مواجه شد و خدمات ارزنده ای در این باره انجام داده است.

وی افزود: اداره کل پست استان با توجه به شیوع ویروس کرونا با بسیج همه امکانات و نیروی انسانی برای خدمت‌رسانی به مشتریان پای کار آمد و در این مدت حجم مرسولات وارده و صادره به استان افزایش قابل توجهی یافته است که این خدمات در جای خود بسیار ارزنده است.

سرایی در ادامه ضمن بازدید از واحدهای اجرایی اداره کل پست استان گفت: راه اندازی خط مستقیم مبادله زنجان به تبریز با محوریت هاب پستی شمال غرب کشور از اقدامات شایسته شرکت ملی پست در تسریع در توزیع مرسولات مشتریان می باشد.

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان زنجان در ادامه از اداره پست شهرستان زنجان و واحدهای تجزیه مبادلات و باجه مرکزی بازدید کرد.

رسولی سرپرست پست استان نیز با تشریح فواید راه اندازی خط مستقیم زنجان به تبریز گفت : در تلاش هستیم که خطوط مبادله با سایر استان ها را راه اندازی کرده و زمان سیر مرسولات پستی را کاهش داده و خدمات با کیفیت تری را به مشتریان ارائه نمائیم.

وی ادامه داد: خط مستقیم هاب شمال‌غرب کشور واقع در تبریز با هدف تسریع در مبادله امانات پستی استان‌های اردبیل، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی به زنجان راه‌اندازی شده و روزانه امانات این استان‌ها را ساعت ۱۷ از زنجان به تبریز و ساعت ۲۲ از تبریز به مقصد زنجان به‌ صورت مستقیم منتقل می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟