دسته‌بندی نشده

صدور الکترونیکی تمام مجوزها و پروانه‌های فعالیت مراکز گردشگری زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،امیر ارجمند  در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای توسعه دولت الکترونیک و حذف فرآیند‌های زائد و وقت‌گیر در صدور مجوزها و پروانه‌های فعالیت مراکز گردشگری، سامانه جامع آمار و اطلاعات، فعالیت خود را از اول اردیبهشت آغاز و صدور و تمدید تمام مجوزها از طریق این سامانه انجام خواهد شد.

مدیر‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی زنجان افزود: این سامانه ضمن صرفه‌جویی در زمان و تسهیل کار برای متقاضیان، کاهش بروکراسی اداری و توسعه دولت الکترونیک طراحی و راه‌اندازی شده است.

ارجمند تصریح کرد: کارکرد دیگر این سامانه به‌روزرسانی و تسهیل آمارگیری از تمام مراکز گردشگری برای مدیریت و برنامه‌ریزی‌های آتی معاونت گردشگری و تشخیص نیاز استان برای تکمیل و توسعه مراکز گردشگری استان است، با توجه به این کارکرد، ضروری است تمام متقاضیان صدور و تمدید مجوز، به آدرس اینترنتی www.myst.mcth.ir مراجعه و نسبت به تکمیل درخواست خود اقدام کنند.

وی یادآور شد: در این سامانه پس از ثبت‌نام اولیه و با توجه به نیاز متقاضی فرآیند شروع می‌شود و درواقع تمام تعاملات وزارتخانه با متقاضیان از زمان ثبت تقاضا برای اخذ مجوز تا صدور مجوز و در صورت نیاز تمدید مجوزهای صادرشده از طریق این سامانه صورت می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟