دسته‌بندی نشده

پرداخت مستمری مددجویان بهزیستی زنجان با 20درصد افزایش حداقل حقوق کارگران

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی اظهار کرد : با تحقق ماده ۷۹ قانون برنامه ششم توسعه مبنی بر برقراری مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امدادحضرت امام خمینی (ره )  به میزان ۲۰درصد حداقل مستمری کارگران از اردیبهشت ماه سال جاری مستمری مددجویان بهزیستی بر اساس بُعد خانوار از ۳۵۰ هزار تومان تا یک میلیون و صد هزار تومان پرداخت شد .

وی عنوان کرد : هرچند طی سال‌های گذشته مستمری مددجویان افزایش‌هایی داشته است ولی میزان مستمری هیچ گاه معادل  ۲۰ درصد حداقل دستمزد نبوده است که خوشبختانه امسال این امر محقق گردید .

مدیر کل بهزیستی استان زنجان خاطرنشان کرد : خانواده مددجوی تک نفره سال گذشته مبلغ ۱۹۸ هزار تومان مستمری دریافت می‌کرد که این رقم در سال جاری به ۳۵۰ هزار تومان رسید. همچنین رقم پرداختی برای خانواده دو نفره از ۳۳۱ هزار تومان به۵۰۰  هزار تومان و برای خانواده سه نفره از ۴۳۰ هزار تومان به ۷۰۰ هزار تومان  رسیده است.

وی با اشاره به پرداخت مابه التفاوت افزایش مستمری فروردین ماه در روزهای آتی  ، اعلام کرد : در سال جدید خانواده چهار نفره تحت حمایت ۹۰۰ هزار تومان و خانواده پنج نفر به بالا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان مستمری دریافت خواهند نمود.

 محمدی تاکید کرد :در حال حاضر بیش از ۲۹هزار خانوار  تحت پوشش بهزیستی استان زنجان هستند که از این تعداد بیش از ۱۸ هزار نفر مستمری ماهانه دریافت می کنند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟