دسته‌بندی نشده

 آمادگی کامل پلیس زنجان برای برگزاری امنیت انتخابات

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان، سردار  رحیم جهانبخش  در مراسم صبحگاه عمومی در جمع کارکنان انتظامی استان با تبریک دهه کرامت و با تقدیر از عملکرد کارکنان بیان داشت : نيروي انتظامي از مدت ها قبل با برنامه ريزي هدفمند و تعامل با دیگر نیروهای مسلح و دیگر دستگاه های اجرایی استان، استفاده مناسب از ظرفيت هاي مختلف استاني را در تامین امنیت انتخابات، در دستور كار قرار داده است.
 
وی با اشاره به توانمندی بالای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای انتخابات امن بیان داشت : پلیس توانمند بوده و تامین امنیت انتخابات را بر عهده دارد و این  یک افتخار برای سربازان ملت در نیروی انتظامی است.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر اینکه  ارتقاء مشارکت مردم بر انتخابات یک اصل است ، تصریح کرد : قدرت  و اقتدار ملی هر کشوری در حمایت توده های اجتماعی از شعور سیاسی آن کشور است
 
سردار جهانبخش حضور در انتخابات را یک وظیفه شرعی و ملی برای همگان دانست و بیان داشت : بایستی همه ما هم خود در انتخابات شرکت کرده و هم دیگران را به حضور در این آزمون بزرگ ترغیب کنیم و هم فردی اصلح را با معیارهایی که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای ما ترسیم کردند انتخاب کنیم .
 
وی وفاق اجتماعي و همبستگي اجتماعي دستگاه هاي امدادي و خدمات رسان و مشاركت جمعي شهروندان را ضرورتي انکار ناپذیر در برگزاری یک انتخابات سالم و امن برشمرد و گفت: وفاق، مقدّمه همبستگي و همبستگي مقدّمه نظم اجتماعي است و مهم ترين هدف از ارتقاء توان عملیاتی پلیس نیز تنها فراهم کردن بستر مناسب برای خلق هرچه با شکوهتر این حماسه سیاسی است.
 
فرمانده انتظامی استان با اشاره به آمادگی کامل پلیس استان برای امنیت و آرامش مناسب برای برگزاری یک انتخابات سالم و امن ، بیان داشت : حضور پرشور در انتخابات نشان دهنده جلوه گاه اراده ملت و همیت و وحدت ملی است .
 
سردار جهانبخش با اشاره به فرامین راهگشای مقام معظم رهبري مبني بر حضور حداكثري افراد جامعه در انتخابات، خاطرنشان کرد: پليس استان زنجان با بهره گيري از تمامي يگان‌هاي عملياتي و ستادي و همكاري بسيار مطلوب با سپاه استان، بسترلازم را براي برگزاري انتخاباتي باشكوه و خلق حماسه اي ديگر در كارنامه پر افتخار انقلاب اسلامي،فراهم كرده است.
 
فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه تسلط و اشراف اطلاعاتی بالا نشان از این دارد که در برگزاری انتخاباتی امن هیچ گونه دغدغه ای نداریم، گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری در ناجا اولویت است که تسلط و اشراف بالا در ماموریت ها خصوصا انتخابات گواه بر این ادعا است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟