دسته‌بندی نشده

اجرای طرح شوق رویش توسط هلال احمر استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سید قاسم موسوی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت : طرح غنی سازی اوقات فراغت اعضای جوانان هلال احمر با هدف برنامه¬ریزی¬ های آموزشی، فرهنگی و تفریحی اعضا در راستای جذب نوجوانان و جوانان در فعالیت¬های بشردوستانه، عام¬المنفعه و امدادی در سطح استان زنجان کلید خورد.

وی یادآوری کرد: اوقات فراغت مناسب‌ ترین زمان بروز ظرفیت ها و توانایی های نوجوانان و جوانان به شمار می رود که زمینه سازی استفاده از این فرصت با اجرای طرح ها و برنامه های مختلف در تابستان امسال فراهم شده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی، جشنواره شعر واره، طرح های “مهربانی می خواهد”،”هنرمندان ماه نگار” ، “یاس”،”توسعه سلامت”، توانمند سازی تیم سحاب و سحر و شروع مجدد فعالیت کتابخانه امام خمینی(ره) هلال احمر از برنامه هایی است که در قالب طرح شوق رویش در تابستان امسال اجرا می شود.

موسوی ادامه داد: جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی با هدف تهیه انمیشن، داستان و مستند، جشنواره شعر واره نیز با هدف سرودن اشعاری با موضوع بشردوستی و موضوعات آزاد اجرا می شود.

وی با بیان اینکه در طرح “مهربانی می خواهد” به دانش آموزان کم بضاعت کمک می شود، اظهارداشت: در این طرح برای 1700 نفر از دانش آموزان در سطح استان زنجان بسته های فرهنگی تهیه و توزیع می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در برنامه خانه هنرمندان ماه نگار نیز اعضای جوانان هلال احمر برای گذراندن دوره های فنی و حرفه ای به این سازمان معرفی و از آموزش های رایگان در بخش های مختلف بر اساس علاقه بهره مند می شوند.

موسوی خاطرنشان کرد: در طرح توسعه سلامت نیز اعضای جوانان دختر و پسر افراد سالخورده را ترغیب و دعوت به تزریق واکسن کرونا می کنند که پیش از این در اماکن عمومی، واحدهای صنفی و اداری مردم را دعوت به رعایت پروتکل های بهداشتی می کردند.

وی افزود: همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر کارگاه های آموزشی و نمایشگاهی با همین موضوع در شعبه های هلال احمر در حال اجرا و دایر است و در هفته ازدواج نیز از اعضای جوانانی که در یک سال اخیر نسبت به سنت حسنه ازدواج اقدام کرده اند، تجلیل می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟