دسته‌بندی نشده

افزوده شدن ۸۰ معدن به تعداد معادن استان زنجان تا دو ماه آینده

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،فتح اله حقیقی در شورای راهبری توسعه مدیریت استان زنجان گفت: جو مدیریتی در استان زنجان باید به سمت توسعه این استان میل داشته باشد و این امر میسر نمی شود مگر با استفاده از مدیران جوانی که مرد میدان باشند.

وی بهره مندی از مدیران و معاونان جوان در ادارات را مورد تاکید قرار داد و افزود: در تربیت مدیران جوان باید دقت شود کسانی که اهل برنامه ریزی هستند، هوش بالایی دارند بسیار فعالند و انگیزه لازم و دغدغه استان زنجان را دارند وارد چرخه مدیریت کنیم چرا که عنوان سال هم با چنین مدیرانی محقق می‌شود.

حقیقی روزمرگی را آفت مدیریت خواند و داشتن نقشه راه را مهمترین عامل حرکت رو به جلوی برنامه‌های مدیران دانست و ادامه داد: اگر در تولید اتفاقات خوبی افتاد بخاطر همین نقشه راه بود و تا ۲ماه آینده ۸۰ معدن به تعداد معادن و ۳۰۰ پهنه معدنی بدون تخریب محیط‌ زیست به عرصه‌های معدنی افزوده می شود که موجب افزایش ظرفیت معادن و اشتغال خواهد شد.

استاندار زنجان یکی از مدیران پا بکار را که با اقدامات جهادی موجب افزایش صادرات استان زنجان در سالی که کشور کاهش صادرات را تجربه می‌کرد مدیرکل گمرک برشمرد و گفت: در پایان سال گذشته استان زنجان ۲۱ درصد در صادرات، ۲۴ درصد در واردات و ۴۳ درصد در ورود موقت کالا افزایش داشت که گمرک سال بسیار موفقی را پشت سر گذاشت.

وی حضور پر رنگ و حماسی مردم در انتخابات ۲۸ خرداد را ستود و مردم را پیروز واقعی آن دانست که نقشه‌های شیاطین را نقش بر آب کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟