دسته‌بندی نشده

انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سردار جهانبخش كرمي در جمع خبرنگاران اظهار داشت:هر رای که به صندوق انتخابات ریخته می‌شود، تیری به سوی دشمنان نظام اسلامی است.

وی با بیان این که ملت بزرگ ایران با حضور خودشان در این انتخابات تحت عنوان یک حق بلوغ فکری، سیاسی، انقلابی و تعلقاتشان به ایران اسلامی و عزت کشور را نشان خواهند داد، افزود: به هر حال انتخابات مفهوم تعیین سرنوشت و رقم زدن سرنوشت کشور حداقل در چهار سال آینده را دارد و مفهوم انتخابات یعنی رقم زدن سرنوشت کشور در چهار سال آینده.

فرمانده سپاه انصارالمهدي(عج)استان زنجان تصریح کرد: حتی اگر مردم از شرایط موجود، گرانی، بیکاری و مسائل معیشتی شکوه دارند و یا از عملکرد برخي مسئولان ناراضي هستند، باز هم باید در انتخابات شرکت کنند، چون با انتخاب خود می‌توانند آینده را درست و مشکلات را حل کنند.

وی با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در پاي صندوق هاي راي براي تعيين سرنوشت كشور تصريح كرد:حضور حداکثری و انتخاب اصلح راهبرد سپاه در انتخابات است که در این زمینه نشست‌های بصیرتی با گروه‌های مختلف برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ۳۷ انتخابات پر شور را پشت سر گذاشته‌ایم، بیان کرد: در دنیا و در کشورهایی که بیش از ۲۰۰ سال ادعای دموکراسی این آمار از نظر کمی و کیفی سابقه ندارد.

فرمانده سپاه استان ادامه داد: از دیدگاه مقام معظم رهبری(مدظله العالي) برای برداشتن گام‌های استوار در آینده باید گذشته را شناخت و از تجربه‌ها درس گرفت اگر گذشته را درست نشناسیم آینده مورد تهدید قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه روزهای باقی مانده به انتخابات لیله القدر است که اگر خدایی نکرده توجه نکنیم و حضور در انتخابات برای ما بی‌اهمیت باشد، متضرر می‌شویم، افزود: باید همگان را به حضور در انتخابات دعوت کنیم.

این مسئول با اشاره به اینکه امروز باید هر چه داریم برای برگزاری انتخابات پرشور پای کار بیاوریم، افزود: اثری که حضور پرشور در انتخابات در افزایش اقتدار کشور دارد توان دفاعی و دیپلماسی ندارد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: هر رای که به صندوق انتخابات ریخته می‌شود، تیری به سوی دشمنان نظام اسلامی است.

سردار كرمي بیان داشت: شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم جان خود را در را اسلام و انقلاب تقديم كردند و ما هم برای عزت و سربلندی نظام اسلامی باید رای بدهیم تا توطئه‌های دشمنان در برابر نظام اسلامی خنثی شود.

این مسئول در پايان يادآور شد: فردا به نیابت از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پای صندوق‌های رای می‌رویم تا بار دیگر عزت و سربلندی کشور را رقم بزنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟