دسته‌بندی نشده

تکمیل زنجیره رصد توزیع مرغ در استان زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،ناصر فغفوری گفت: با توجه به الزام ثبت نام کلیه واحدهای صنفی عرضه کننده مرغ ، تخم مرغ و ماهی فروشان در سامانه جامع تجارت و نیز ثبت اطلاعات صدور فاکتورهای فروش مرغ توسط کشتارگاه ها در این سامانه ، از هرگونه خروج مرغ بدون شناسنامه از استان جلوگیری می گردد.

وی یادآور شد: بر این اساس اتحادیه مرغ ، تخم مرغ و ماهی فروشان در شهرستان های سطح استان موظف اند کلیه فروشندگان مرغ گرم را ملزم به ثبت نام در سامانه جامع تجارت نمایند.

این مقام مسئول افزود: همچنین کشتارگاه های استان باید فاکتور فروش تحویل مرغ را که به عاملین حمل یا توزیع کنندگان عمده مرغ تحویل می دهند در سامانه جامع تجارت ثبت و از تحویل مرغ به واحدهای صنفی که در سامانه مذکور ثبت نام ننموده اند خودداری نمایند.

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تصریح کرد: در این راستا باید کلیه رانندگان حمل مرغ ، اپلیکیشن مربوطه را از اداره پست دریافت و نصب نمایند ، تا در زمان تحویل مرغ به واحدهای صنفی اطلاعات لازم را ثبت نمایند.

فغفوری خاطر نشان ساخت : خوشبختانه صنوف مربوطه طی روزهای گذشته همکاری خوبی در این راستا داشته اند به طوری که از 230 واحد مرغ فروشی تاکنون 181 واحد در سامانه جامع تجارت ثبت نام نموده اند.

وی اظهار داشت: هم اکنون این طرح به صورت پایلوت در 5 استان از جمله استان زنجان در حال اجراست که پس از اتمام در سطح کشور اجرایی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟