دسته‌بندی نشده

رمز بیش از 700 کارت هوشمند سوخت در منطقه زنجان حذف شد

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حمید حبیبی اظهار داشت: علاوه بر برنامه‌ریزی در راستای تأمین و توزیع به موقع سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف مصرف به عنوان رسالت اصلی شرکت، نظارت بر انجام مطلوب ارائه خدمات کارت هوشمند سوخت به مراجعین با جدیت تمام انجام می‌شود به طوری که در سه ماهه نخست سال‌ جاری بیش از 700 فقره کارت هوشمند سوخت در منطقه حذف رمز شده است.

وی با اشاره به تکریم مراجعین و رعایت حقوق شهروندی افزود: در سال 1399 بیش از 3800 فقره کارت هوشمند سوخت حذف رمز شده و برای بیش از 9000 نفر درباره مسائل مربوط به کارت هوشمند سوخت از قبیل نحوه درخواست و پیگیری کارت هوشمند سوخت، کارت‌های جامانده در جایگاه، اطلاعات مربوط به سهمیه خودروها و مسائل مربوطه، راهنمایی لازم توسط کارشناسان منطقه انجام شده است.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان یادآور شد: علاوه بر پاسخگویی نواحی 3 گانه منطقه، تعداد 15 باب دفتر خدمات پلیس +10 نیز در سطح استان آماده ارائه سایر خدمات کارت هوشمند سوخت نظیر اعلام مفقودی و درخواست کارت سوخت المثنی، استعلام، پیگیری و مسائل مربوط به آن هستند.

حبیبی افزود: شهروندان محترم می‌توانند هرگونه سؤال، شکایت و انتقاد خود در مورد کارت هوشمند سوخت را از طریق مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان به شماره تماس 09627 شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران مطرح و پیگیری کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟