دسته‌بندی نشده

ساخت 712واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،رضا خواجه ای در جمع خبرنگاران با بیان اینکه، استان زنجان در اجرای طرح اقدام ملی مسکن جزء استان های پیشرو در سطح کشور به شمار می آید، اظهار کرد: با توجه به بررسی های به عمل آمده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در پالایش و ساماندهی متقاضیان طرح اقدام ملی و همچنین شروع عملیات اجرایی این پروژه ها در سطح کشور رتبه برتر را کسب نمود.

وی با بیان اینکه، در حال حاضر 712 واحد مسکونی در شهرهای زیر 100 هزار نفر جمعیت و 368 واحد در گلشهر زنجان در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد در حال ساخت است، ادامه داد: مساحت کل زمین های واگذار شده برای احداث این پروژه ها 47935 متر مربع می باشد.

این مقام مسئول تصریح کرد: پروژه های مسکونی 368 واحدی گلشهر زنجان،96 واحدی هیدج، 16 واحدی صائین قلعه ، 96 واحدی آببر ، 126 واحدی خرمدره و ۸۰ واحدی فاز ۲ هیدج از جمله پروژه هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان به احداث و تکمیل1013 واحد مسکونی از ابتدا تا کنون اشاره کرد و گفت:در حال حاظر پروژه 18 واحدی وصال ابهر و 52 واحدی مسکن محرومین هیدج تکمیل شده و در مرحله واگذاری می باشد.

خواجه ای، تولید مسکن ،رفع محرومیت از مناطق روستایی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، که ۱۴۰۰ را سال تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی نامیدند، ضروری دانست و گفت: حمایت‌ از تولید، پشتیبانی‌ها و رفع موانع، نیازمند تلاش، همفکری و برنامه عملی است که باید با تلاش و همت همه دستگاهها تحقق یابد.

وی یکی از اولویت های مهم این نهاد انقلابی در سال جاری را تأمین و تولید مسکن بر شمرد و افزود: تامین مسکن گامی مهم در دست یابی به توسعه پایدار است که در حال حاظر این نهاد انقلابی به این موضوع توجه جدی دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟