دسته‌بندی نشده

همواره باید در تصمیم گیری ها، نگاه سیستمی داشته باشیم

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسن مظفری ضمن تقدیر از مشارکت و همکاری حداکثری فرهنگیان استان در انتخابات ، اظهار داشت: همواره باید در تصمیم گیری ها، نگاه سیستمی داشته باشیم و ما در این امر مسئول هستیم و هرگز نباید در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها نگاه فردی داشت .

مظفری با تاکید بر اشرافیت به آمار و اطلاعات مدارس جهت تصمیم سازی درست و دقیق ، افزود: ما به عنوان نمایندگان آموزش و پرورش استان موظف هستیم همواره از حق آموزش و پرورش دفاع کنیم و در مدتی که مسئول هستیم باید در برقراری آرامش در ادارات تلاش نماییم .

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان در ادامه بیان داشت: هفته آینده ساعات کاری ادارات تغییر خواهد کرد و از ساعت ٦:٣٠ تا ١٣:٣٠ خواهد بود که در این خصوص اطلاع رسانی مناسب صورت پذیرد.

مظفری بیان داشت: در مناطق و نواحی که مدارس و فضاهای فیزیکی مازاد وجود دارد باید نسبت به بهره وری مناسب از آن تصمیم‌گیری های شایسته و طبق مفاد قانونی صورت پذیرد .

مدیر کل آموزش و پرورش زنجان گفت: در به کارگیری نیروها در مدارس به ویژه مدارس غیردولتی باید مجوزهای لازم طبق دستورالعمل ها از مراجع و واحدهای مربوطه اخذ شود .

مظفری با بیان اینکه، اجرای پروژه مهر یکی از مهمترین فعالیت های آموزش و پرورش است، ابراز داشت : باید نگاه بسیار ویژه‌ای به فعالیت های پروژه مهر داشته باشیم و روسای مناطق و نواحی در این زمینه حضور فعال داشته باشند و به صورت میدانی ، بازدید و نظارت مستمر از مدارس انجام دهند و در این خصوص تقسیم وظایف بین همکاران اداری و تشکیل جلسهات توجیهی برای مدیران مدارس صورت پذیرد تا آماده سازی مناسب برای بازگشایی مدارس را شاهد باشیم .

وی ضمن تقدیر از تدوین برنامه های آموزش و پرورش استان ذیل سند تحول بنیادین برای سال تحصیلی 1401-1400 افزود : این حرکت نشانگر آن است که تمامی فعالیت های آموزش و پرورش استان بر اساس سند تحول در حال پیگیری و انجام است .

مظفری تصریح کرد : امسال دبیرخانه کشوری فعالیت های تابستانی در استان است که در روز ششم تیرماه به صورت ویدئوکنفرانس با حضور مقام عالی وزارت و مسئولان ارشد استانی برنامه افتتاحیه آن برگزار خواهد شد که امیدوارم با همکاری هم بتوانیم در این خصوص کار خوب و شایسته انجام دهیم .

گفتنی است بررسی پروژه مهر، بررسی فعالیت های تابستانی ، تجزیه و تحلیل نتایج امتحانات نهایی پایه دوازدهم، فعالیت های ستاد ثبت نام دانش آموزی، ارزیابی مدارس و سامانه نظارت ، تدوین برنامه‌های اجرایی ذیل سند تحول بنیادین در مناطق و مدارس ، سنجش نوآموزان ، عملکرد کمیته هدایت تحصیلی و نظارت بر فعالیت های آموزش و پرورشی در شبکه شاد از جمله مهمترین موضوعات و دستور جلسات در این نشست بود که توسط معاونین و روسای ادارات مربوطه تشریح و تبیین شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟