دسته‌بندی نشده

پیگیری جدی آموزش در تعاونی ها

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدرضا انصاری در جلسه بررسی فعالیت تعاونی ها و توانمندسازی هیئت های داوری اتاق تعاون که صبح امروز در محل سالن جلسات شهید دکتر شهریاری اداره کل متبوع برگزار گردید با اشاره به اینکه مهلت هیات مدیره تعدادی از تعاونی های خیلی مهم و حساس به اتمام رسیده است تاکید کرد: این نوع تعاونی ها باید در اسرع وقت با رعایت پروتکل های بهداشتی نسبت به برگزاری مجمع عمومی جهت انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس تعاونی اقدام نمایند.

انصاری همچنین افزود: جلسات هم اندیشی جهت پیگیری و حل مشکلات تعاونی ها به ویژه تعاونی های مسکن به صورت هفته ای با اتاق تعاون تشکیل گردد.

وی با بیان اینکه موضوع آموزش در تعاونی ها به صورت جدی پیگیری گردد گفت: متاسفانه در گذشته تعدادی از تعاونی ها بر خلاف قانون و مقررات و اساسنامه ، از مسیر اصلی خود منحرف شده اند که باید با آموزش و پیگیری به مسیر اصلی که همان رعایت قانون و مقررات است برگردانده شوند.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان در ادامه تصریح کرد: اداره تعاون وظایف حاکمیتی و اتاق تعاون وظیفه تصدی گری خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟