دسته‌بندی نشده

چشم انتظاری۳۰۰ کودک زنجانی به حمایت خیرین

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۳۴ خیر ۶۶۹ کودک نیازمند را تحت پوشش قرار دادند، اظهار کرد : خیرین شهرستان زنجان بیشترین مشارکت را در بین سایر شهرستان ها داشته اندو ماهیانه مبلغی بالغ بر ۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان به حساب این کودکان واریز می‌کنند.

وی افزود : طی ایام کرونایی نیز خیران این استان مشارکت فعالانه ای در جهت دستگیری از اقشار آسیب پذیر داشتند بطوریکه در پویش ایران همدل به مناسبت ماه رمضان و در رفع مشکلات معیشتی مددجویان بهزیستی ۱۰ هزار و ۴۲۴ بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی جمع آوری و در بین مددجویان توزیع شده است.

مدیرکل بهزیستی استان زنجان به طرح هر کارمند حامی کودکان نیازمندان اشاره کرد و گفت : علاوه بر بازاریان، خیرین، صاحبان صنایع و عموم مردم کارکنان دولت نیز می توانند در اجرای این طرح و حمایت از کودکان نیازمند مشارکت نمایند و در حال حاضر نزدیک به ۱۳۷ نفر کارمند جهت کمک بهزیستی در طرح شکرانه سلامت مشارکت ماهانه دارند.

وی با بیان اینکه اگر خیران تمایل داشته باشند می‌توانند مشارکت‌های خود را بدون واسطه به دست جامعه هدف برسانند، افزود: به عنوان مثال، خانواده‌هایی هستند که چند فرزند مستعد برای ادامه تحصیل دارند ولی سرپرست خانوار به دلایلی نمی‌تواند از پس مخارج تحصیل فرزندانش بربیاید. در چنین شرایطی، خیران وارد عمل می‌شوند و با بررسی شرایط، با واسطه و یا به صورت مستقیم، مخارج تحصیل این کودکان را تقبل می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟