دسته‌بندی نشده

180 میلیون تومان فروش بهارانه کتاب در زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمدربیع احمدخانی اظهار داشت: طرح بهارانه کتاب با مشارکت 8 کتابفروشی در زنجان اجرایی شد که در آن کتابفروشی‌های پاتوق کتاب زنجان، حوض نیلی، دانشمندان کوچک، منهاج، شهر کتاب زنجان، کتابفروشی فرهنگان زنجان، کتابده فرهنگ از زنجان و کتابفروشی بهمن در شهرستان ابهر مجری بودند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان تصریح کرد: یارانه خرید برای کتاب در این دوره هم ۲۰ درصد بود و خریداران می‌توانستند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به اینکه طبق خوداظهاری کتابفروشی‌ها میزان فروش در طرح بهاره کتاب 180 میلیون تومان بوده است، اضافه کرد: همچنین 34 میلیون تومان یارانه به این طرح اختصاص یافته است.

احمدخانی با اشاره به اینکه میزان فروش در کتابفروشی‌ها متفاوت بوده است، افزود: کتابفروشی‌های فرهنگ، پاتوق کتاب و شهر کتاب بیشترین فروش را در طرح «بهارانه کتاب 1400» داشتند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با بیان اینکه در طرح «زمستانه کتاب» 11 کتابفروشی مشارکت داشتند، گفت: میزان فروش طرح زمستانه 196 میلیون تومان بود.

وی تصریح کرد: طرح بهارانه کتاب با همکاری موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران و کتابفروشی‌های سراسر کشور و با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، رونق بخشیدن به کتابفروشی‌ها و حمایت از این گروه فرهنگی اجرایی می‌شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟