دسته‌بندی نشده

اجرای طرح قربانی نیابتی در آستانه عید سعید قربان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری با اعلام این خبر اظهار داشت : طرح قربانی نیابتی هم‌زمان با سراسر کشور در آستانه عید سعید قربان در استان زنجان اجرایی می‌شود و اگر فرد خیری توان خرید یک رأس گوسفند را نداشته باشد اما بتواند مبلغی را پرداخت کند، مابقی هزینه خرید یک رأس گوسفند توسط کمیته امداد استان تأمین و به نیت فرد خیر و نیکوکار گوسفند خریداری، ذبح و گوشت آن بین نیازمندان توزیع می‌شود.

وی گفت :علاوه بر دفاتر14گانه کمیته امداد،235پایگاه جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مراکز نیکوکاری ،مصلی ها و مساجد برای دریافت نذورات و هدایای مردمی آمادگی کامل دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان افزود: برای پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی هم استانی‌ های خیر می‌توانند به‌ صورت غیرحضوری از طریق تلفن نیکوکاری 33116،شماره کارت مجازی 6037997950030420و شماره‌ حساب 0110769749001با شناسه880318666 در طرح قربانی نیابتی مشارکت نمایند.

وی ضمن قدردانی از مردم نوع‌دوست و خیر استان در همراهی کمیته امداد استان برای خدمت به نیازمندان ابراز امیدواری کرد و گفت: در سال گذشته مردم خیر و نیکوکار استان بیش از سه میلیارد300میلیون تومان به‌صورت نقدی ،ذبح قربانی و اهدای گوشت قربانی در عید سعید قربان مشارکت داشتند.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان تأکید کرد: با برنامه‌ ریزی‌های انجام‌شده و شناسایی نیازمندان کلیه نذورات اهدایی مردم به‌ویژه گوشت قربانی در همان ساعات اولیه بین خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟