دسته‌بندی نشده

اهداء 57فقره جهیزیه به نوعروسان در هفته ازدواج

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،هدایت صفری در تشریح برنامه های گرامیداشت هفته ازدواج با اشاره به پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، برنامه‌های هفته ازدواج بیشتر در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اهمیت هفته ازدواج در حفظ و تحکیم بنیان خانواده و گسترش سنت حسنه ازدواج گفت: برنامه‌های مختلفی در هفته ازدواج توسط کمیته امداد استان زنجان اجرا می شود که مهمترین آنها اهداء 57فقره جهیزیه به نوعروسان می باشد که ارزش آن بیش از 8میلیارد تومان بر آورد شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان افزود:جهت نهادینه شدن سنت حسنه ازدواج آسان در بین جوانان از زوج های جوان با مهریه پایین تجلیل خواهد شد.

صفری ادامه داد: به دلیل اهمیت ازدواج و خانواده این نهاد برنامه های مختلفی در هفته ازدواج با مشارکت سایر دستگاهها اجرامی کند.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان از برگزاری کلاسهای آموزشی ،مهارتهای زندگی ،سبک زندگی اسلامی و تشویق و ترغیب زوج های جوان به فرزند آوری با استفاده از اساتید مجرب حوزه و دانشگاه در بستر فضای مجازی و بصورت حضوری با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی خبر داد و افزود:ارائه خدمات مشاوره رایگان،اهداء بسته های مشاوره ای به نو عروسان در شرف ازدواج از دیگر برنامه های این نهاد در هفته گرامیداشت ازدواج است.

صفری بهره‌گیری از ظرفیت سمن‌ها،تجلیل از خیرین فعال در عرصه ازدواج ،بهره‌گیری از ظرفیت مؤسسات خیریه و مراکز نیکوکاری و ایجاد مراکز نیکوکاری تخصصی در حوزه ازدواج و تحکیم خانواده را از برنامه‌های کمیته امداد استان در هفته گرامیداشت ازدواج عنوان کرد و گفت: به علت برگزاری مشاوره های قبل از ازدواج و سایر کلاسها ازجمله مهارتهای زندگی، ،سبک زندگی اسلامی و انتخاب آگاهانه به لطف الهی پایداری ازدواج در بین فرزندان خانواده های تحت حمایت این نهاد مطلوب است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟