دسته‌بندی نشده

بهزیستی زنجان آماده دریافت نذورات عید قربان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،محمد محمدی اظهار داشت: ۷ پایگاه در مراکز بهزیستی  شهرستانهای تابعه و ۴ پایگاه نیز در مرکز استان که ۱ پایگاه در ستاد بهزیستی و ۱ پایگاه درمرکز شیرخوارگاه شهیدثمین تاب بهزیستی، ۱ پایگاه در بهزیستی شهرستان زنجان، و مجتمع تامین و توسعه شهبد فلاح و ۹ موسسه خیریه تحت نظارت  برپا می شود.

وی عنوان کرد: برنامه دهه ولایت توسط سازمان بهزیستی و با هدف جلب مشارکت‌های خیرین در استان برگزار می‌شود و این دهه فرصتی مناسبی است  برای همراهی هر چه بیشتر مردم و خیرین با افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی 

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه  نذورات و کمک های مردمی در بخش مسکن، پرداخت تسهیلات جهیزیه و ازدواج، هزینه های تحصیلی کودکان و کمک های درمانی خانواده های معلولین، نیازمندان، زنان سرپرست خانوار و اقشار آسیب پذیر هزینه خواهد شد، تصریح کرد : سال گذشته مردم خیر و نوع دوست استان زنجان بیش از ۱۶میلیارد  تومان  بصورت نقدی و غیرنقدی به افراد دارای معلولیت، زنان سرپرست خانوار، ایتام و اقشار آسیب پذیر کمک کردند.  

محمدی با بیان اینکه اگر خیران تمایل داشته باشند می‌توانند مشارکت‌های خود را بدون واسطه به دست جامعه هدف برسانند، افزود: به عنوان مثال، خانواده‌هایی هستند که چند فرزند مستعد برای ادامه تحصیل دارند ولی سرپرست خانوار به دلایلی نمی‌تواند از پس مخارج تحصیل فرزندانش بربیاید. در چنین شرایطی، خیران وارد عمل می‌شوند و با بررسی شرایط، با واسطه و یا به صورت مستقیم، مخارج تحصیل این کودکان را تقبل می‌کنند.

وی با دعوت از خیرین، برای حمایت از ۲۹۳ کودک نیازمند خاطرنشان کرد: خیرین نیک اندیش می توانند با مراجعه به مراکز بهزیستی، حمایت و کمک مالی ماهانه به این کودکان را به عهده بگیرند.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اختصاص شماره کارت مجازی ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۰۳۲۱۸۰۶  نزد بانک توسعه تعاون جهت پرداخت کمک های نقدی مردم نوع دوست زنجانی خاطرنشان کرد : جلب و جذب مشارکت های مردمی در رفع مشکلات مددجویان و معلولین نقش بسزایی داشته و کلیه نذورات نقدی و غیر نقدی اهدایی از سوی خیرین بین نیازمندان، سالمندان، ایتام و دیگر مددجویان در اسرع وقت توزیع خواهد گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟