دسته‌بندی نشده

تجهیز سالن ورزشی شرکت آب منطقه ای زنجان جهت واکسیناسیون کرونا

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،حسین مهدی نژاد با تشریح اقدامات این شرکت در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکنون، گفت: ابلاغیه های اعلامی ستاد ملی مبارزه با کرونا در این شرکت بصورت مرتب اجرا گردیده است.

 معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی شرکت و مسئول قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در شرکت آب منطقه ای زنجان ، با اشاره به اینکه شرکت آب منطقه ای با شیوع ویروس کرونا ، اقدامات خود در زمینه پیشگیری از شیوع احتمالی ویروس کرونا از اسفند ماه سال ۹۸ در دستور کار خود قرار داد و به مورد اجرا گذاشت، اظهارکرد: نظارت و پایش اجرای دستورالعملها در شرکت به طور مستمر ادامه دارد.

مسئول قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونای شرکت آب منطقه ای زنجان، همچنین به تأمین اقلام بهداشتی، مواد ضدعفونی کننده در ورودی ساختمانها  و تجهیزات حفاظت فردی مورد نیاز از جمله مواد ضد عفونی کننده ، نصب موکت آغشته به مواد ضدعفونی کننده کفش های مراجعه کنندگان در ورودی ساختمان ها و تب سنجی افراد مراجعه کننده ،اشاره نمود و اظهار کرد: ایجاد میز خدمت جداگانه با رعایت پروتکل های  بهداشتی  برای ارباب رجوع و رعایت فاصله اجتماعی در کلیه مراجعات از جمله اقدامات دیگری بود که انجام گرفته است.

وی همچنین به ابلاغ تمامی مصوبات، بخشنامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی صادره از ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: مصوبات مذکور در شرکت به صورت دقیق اجرا می شود.

مسئول قرارگاه ستاد مبارزه با کرونا در شرکت آب منطقه ای زنجان همچنین به تجهیز سالن ورزشی شهید شیر علی حسنی مستقر در ضلع جنوبی درمانگاه مطهری و تحویل آن به دانشگاه علوم پزشکی زنجان برای واکسیناسیون شهروندان در محل مورد نظر اشاره کردو تاکید نمود که این شرکت همکاری های همه جانبه خود را در این زمینه با دانشگاه علوم پزشکی دریغ نداشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟