دسته‌بندی نشده

ترخیص خودرو‌های رسوبی از پارکینگ‌های زنجان

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات زنجان،سرهنگ عباس مظفری اظهار داشت: طرح ویژه ترخیص خودروهای رسوبی در پارکینگ های طرف قرارداد استان از 18خرداد ماه سال جاری به مدت دو ماه در حال اجرا می باشد .

وی با اشاره به اینکه این طرح شامل خودروهایی که با دستور قضایی توقیف شده اند نمی شود بیان داشت: بسیاری از این خودروها به دلیل ارتکاب تخلفات راهنمایی و رانندگی توقیف شده اند که امکان ترخیص آنها وجود دارد.

رئیس پلیس راهور استان زنجان افزود: مالکان سایر خودرهایی که خودروی آنان به دلیل دستورات قضائی توقیف شده است برای رفع توقیف باید ضمن رفع موارد قانونی به مرجع قضائی صادر کننده دستور توقیف مراجعه کنند.

سرهنگ مظفری با بیان این که متوسط زمان توقیف خودروهای توقیفی در پارکینگ ها 2 و نیم سال است، ظهار داشت: انتظار ما از شهروندان این است که حضور خود برای ترخیص را مدیریت کنند تا حضورشان به روزهای پایانی موکول نشود.

وی افزود: خودروهای فرسوده، خودروهای شخصی بالای 20 سال و خودروهای عمومی بالای 15 سال و همچنین خودروهایی که هیچگونه سابقه ای در سامانه شماره گذاری پلیس ندارند از این خدمات مستثنی بوده و مشمول این طرح نمی شوند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان یادآور شد: طرح ترخیص موتورسیکلت های توقیفی رسوبی در پارکینگ های پلیس نیز که از سال ۹۹ آغاز شده است همچنان به قوت خود باقی است و صاحبان آنها می توانند با مراجعه به پلیس راهور این استان نسبت به ترخیص اقدام کنند.

وی در خاتمه خاطر نشان کرد: متقاضیان باید به دفاتر پلیس +10 در سراسر استان مراجعه کنند و هیچ الزامی برای پرداخت عوارض شهرداری و معاینه فنی خودروهای ترخیصی وجود ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟